Autorizovany servis POINT Zilina

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Autorizovany servis POINT Zilina

Příspěvekod dusang » čtv 1. úno 2007, 13:39

V autorizovanom servise POINT a.s. Zilina som si objednal zdvihak na Xsaru (povodny mi niekde ukradli). Ked som si pon prisiel, predavali mi pouzity zdvihak s tym, ze sa jedna o uplne novy zdvihak. Kedze to bolo pred Vianocami, tak som si kupil aj ten pouzity "novy" zdvihak, lebo som nechcel na sviatky ostat bez zdvihaka. Napisal som vsak mail do Citroen Slovakia, ci je podla nich normalne predavat pouzite veci ako nove. Skontaktovali sa s tym servisom a hned na zaciatku noveho roka som si tam prisiel zobrat novy zdvihak.
Som velmi spokojny s tym, ako zareagoval Citroen Slovakia. Aspon im ide o spokojneho zakaznika, ked v POINT Zilina je im to jedno.
Xsara 1.6i SX '98 Obrázek
Uživatelský avatar
dusang
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 64
Registrován: pát 15. črc 2005, 9:38
Bydliště: Martin, SR

Příspěvekod igor1894 » čtv 1. úno 2007, 16:19

tak to som v celku prekvapený ako reagovali, asi si natrafil na niekoho, kto im tam narobil vietor :D a to je dobre !!, lebo za tie prachy čo pýtajú by mali aj ponúkať kvalitné služby !
Xsara II, 1.4i Coupe
Uživatelský avatar
igor1894
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 138
Registrován: pon 6. úno 2006, 21:57
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Jozef2413 » pon 9. dub 2007, 22:11

Ja ked som tam priąiel tak som bol na rozpakoch ked som chcel len maličkost ako sa vipuąta voda z chldiča tak ma dost nepeke odbili ľe techcke veci nedavaju informacie ale ľe mi to za 1000 korun vimenia+zamozrejme kvapalinu naviąe ale bol tam jeden starąi pan ten viąiel von fajčit a ked som vychadzal tak my dal vičerpavajucu odpoved stim ľe ho neprezradim a prečo aj mame aj ochotnych ludi ja neviem čo to ma vubec z vyznam ale v dneąnej uspechanej dobe ked času je dost malo tak je to aj tak fuk stoji to sice čas naviąe ale da sa to zistit ja by som dal tim ostatnym neochtnym dal medajlu blbosti
Uživatelský avatar
Jozef2413
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 67
Registrován: stř 3. led 2007, 21:50


Zpět na Mé zkušenosti s autoservisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník