HALE Electronic /dieselservis Praha Dělnická

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

HALE Electronic /dieselservis Praha Dělnická

Příspěvekod vena garážmistr » ned 10. úno 2013, 9:47

http://www.dieselservis.cz/ Po problémech se vstřikovači na Berlingu jsem začal hledat firmu, která bude schopna zajistit jejich repas. Od několika zdejších dobrých duší jsem dostal doporučení na různé firmy. Všechny měly pro mě v té době nepřijatelné dodací lhůty /10 dní a déle/. U této firmy měl kolega vstřikovače do laguny a byl spokojen jak s cenou tak dodací lhůtou (nutno podotknouti, že jemu to zařizoval jeho osobní mechanik). Já jsem se na firmu obrátil nejprve telefonicky a po domluvě jsem tam vstřikovače odnesl osobně. První co mě zklamalo, tak jejich tvrzení na stránkách: "Závad vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů se nebojte – nemusíte nic měnit!!!" V pátek odpoledne jsem tam svoje vstřikovače donesl s tím, že v pondělí během dne zavolají jak dopadl test. Asi kolem 14 v pondělí volal mechanik, že teda test je hotov a že to není dobré, dva jsou KO jak mechanicky, tak elektronicky a dva, že mechanicky fungují, ale elektronicky nejsou 100%, ale to že nevadí, že na autě musí být všechny 4 ve 100% stavu mechanicky, ale elektronicky, že stačí dva ve 100% stavu a ty dva jak je mám já. Takže říkám dobře jaký je řešení. A on - oprava těch mrtvol by vyšla na cca 7.000,- bez DPH u jednoho + ten test zbývajících, takže cca 17.000,- bez DPH to jsem šel do kolen. Ale můžu vám nabídnout dva funglový výměnným způsobem a tam je cena cca 6.000,- bez DPH u jednoho, a když si vezmete ty dva nový, tak vám nebudu počítat ten test, takže se dostaneme na cca 14.000,- s DPH, s čímž jsem teda souhlasil a že na druhý den to bude nachystané k vyzvednutí. Druhý den, když jsem si vstřikovače šel vyzvednout, jsem se dočkal dost hrůzného překvapení. Předávací technik mi přinesl vstřikovače ještě umaštěné v jakési papírové krabici a vyhrknul na mě částku 15.881,- Kč. Zalapal jsme po dechu s tím, že včera byla řeč o jiných penězích. A on to je možný, včera tady byl kolega, dneska jsem tu já a já vám fakturuju 15.881,- Kč vč DPH. Měl jsem sebou hotově menší částku, tudíž jsem ho požádal, jestli by bylo možno tu část zaplatit kartou a zbytek hotově. Šklebil se jak poslední brambora ze sklepa, ale asi díky tomu, že jsem mluvil asi na jejich poměry dost nahlas. Tak se jen rozhlédl a řekl že jo a kolik teda kartou a kolik hotově.... Pak mi hodil podepsat dva díly faktury, tady to máte a nashle. Ještě dodal: tady máte od naší firmy pozornost - dvě podložky pod vstřikovač zadarmo (á 22,- Kč). Až v klidu v práci, když jsem se z toho jednání vzpamatoval, jsem zjistil, že aniž by mě něco řekl, tak k té částce placené kartou přimašloval 50,- Kč (když by řekl ano, takhle to jde zaplatit, ale musím vás upozornit, že tam musím přidat jakýsi manipulační poplatek, vůbec bych to nezmiňoval). Takže za mě sice dodací lhůta perfektní i jednání s mechanikem, ale ostatní personál je snad z říše nejčernějších snů.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Zpět na Mé zkušenosti s autoservisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků