Dobrý autoservis na Praze 4

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Dobrý autoservis na Praze 4

Příspěvekod Hans87 » čtv 7. bře 2013, 23:18

Zdravím

chtěl bych se optat nevíte někdo o dobrém a nepředraženém autoservisu na Praze 4?Jednoho dne prostě moje Xsara nenastartovala měl jsem na to pána s diagnostikou ten zjistil že po elektrické stránce je auto plně OK a doporučil mi autoservis Antonín Srp kousek od IKEMu ale poté co si tam auto odtáhli na laně tak už přes týden se stále nic neděje.Podle mne se odtamtud ze servisu za celý týden nebyl nikdo schopen na auto podívat protože mi nepřijde normální aby ani po týdnu co tam auto stojí nedokázali najít závadu.Já auto potřebuji ke své práci a nemůžu si dovolit čekat než se někdo uráčí na to podívat.Kdybych jako elektrikář zjišťoval týden závadu proč nejde v domě elektřina tak by mě šéf už dávno vyhodil z práce...Dávám jim šanci do pondělka jestli mi nedají vědět co je na autě za poruchu a neřeknou mi na kolik vyjde oprava tak to nechávám odtáhnout jinam.Jen bohužel nejsem rodilý Pražák takže servisy v Praze příliš neznám a táhnout to k nám domů přes 50km na laně je blbost tak bych prosil zda neznáte nějaký dobrý a nepředražený servis nejlépe na Praze 4 aby se to nemuselo táhnout nikam moc daleko.
Hans87
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 9. bře 2011, 10:14
Bydliště: Roudnice nad Labem
Vůz: Citroën Xsara 2.0Hdi r.v.1999

Re: Dobrý autoservis na Praze 4

Příspěvekod David » pát 8. bře 2013, 4:55

jestli je to v Mikuleckého ulici,tak tam známej měl blbou zkušenost.Co Ti poradit... no pokud na to nepotřebuješ papír,tak bych Tě odtáhl do Vrbovy ul. cca 200m od Mikuleckýho,kámoši tam maj garáž,pracujou přes noc při taxikařině a už kolikrát mi xsarku úspěšně expres resuscitovali :)

-- přidáno pát bře 08, 2013 8:14 am --

edit: koukam že googl vygeneroval 2x antonin srp.Mikuleckého a Pod Jalovým dvorem kde budeš asi ty.Tak to netušim kam s Tebou.Tadytoho Srpa neznám
Sound Quality
Uživatelský avatar
David
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 214
Registrován: úte 10. úno 2009, 5:31
Bydliště: Praha
Vůz: Renault Laguna II 1,6 16V

Re: Dobrý autoservis na Praze 4

Příspěvekod snoopy » pát 8. bře 2013, 9:37

co si představuješ pod pojmem nepředražený?
Většinou platí, že kdo něco umí, nechá si to zaplatit. A jestli auto potřebuješ pro práci, tak bych radši zajel do pořádného servisu, než někam do garáže. Sice to bude o nějakou korunu třeba dražší, ale se zárukou a v rozumném čase.
Xsara Picasso 1.8v r.v.2003 "Bublina" - RIP
Grand C4 Picasso 1.6HDI r.v.2012 "Blueberry" - GoodBye
Xsara II 1.6i r.v.2003 "Frosty"
VW Touran 1.5TSI r.v. 2023
(jména autům vymýšlí naše děti :-) )
Uživatelský avatar
snoopy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1601
Registrován: stř 8. črc 2009, 13:17
Bydliště: Praha 4 Újezd
Vůz: Xsara II 1.6i r.2003

Re: Dobrý autoservis na Praze 4

Příspěvekod Hans87 » pát 8. bře 2013, 10:52

Ano je to ten Srp v ulici Pod Jalovým dvorem.Co se týče nepředraženosti tak to si přestavuju tak že mají hodinovou taxu 300 maximáně 400Kč a na díly si nedávají 100% přirážky.Jinak to že kdo umí ten si to nechá zaplatit není tak úplně pravda.Znám autoservisy kde chtějí 500Kč za hodinu a umí tam akorát vyměňovat díly a znám taky maníka kterej fakt umí a přitom se spokojí s 300Kč za hodinu práce.Stejné je to u elektrikářského řemesla.Například o sobě můžu říci že vím a umím a spokojím se i se 150Kč za hodinu práce a znám i elektrikáře kteří umí akorát tak mlít hubou a chtějí i 200 či 250Kč za hodinu práce.Tolik o nepředraženosti.Jinak možná bych to viděl na tento autoservis není to zase tak daleko a vypadá to že se snaží najít a řešit závady ihned: http://www.autoservis-sapa.cz/
Hans87
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 9. bře 2011, 10:14
Bydliště: Roudnice nad Labem
Vůz: Citroën Xsara 2.0Hdi r.v.1999

Re: Dobrý autoservis na Praze 4

Příspěvekod David » pát 8. bře 2013, 13:09

Auto Sapa taky radši ne.To už snad možná Tintěra na Libušský.

-- přidáno pát bře 08, 2013 2:00 pm --

jestli je to stříbrnej kombík s Usteckou značkou tak stojí venku,možná tak jak ho tam přitáhli a servis je zavřenej.Chudák xsarka,tady bych se jí bál nechat... mrknu se sem ještě v noci,jestli se pohne za vrata
Sound Quality
Uživatelský avatar
David
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 214
Registrován: úte 10. úno 2009, 5:31
Bydliště: Praha
Vůz: Renault Laguna II 1,6 16V

Re: Dobrý autoservis na Praze 4

Příspěvekod Hans87 » pát 8. bře 2013, 19:06

No tak ta Xsara co popisuješ tak ta přesně bude moje stříbrnej kombík s ústeckou značkou.Tak se mi to zdá téměř jasný za celý týden se nikdo neobtěžoval na Xsaru ani podívat.Akorát zbytečně ztracený týden kdybych nechal dát auto jinam tak už to možná měli i opravený.Škoda že teď nastává víkend a že takřka všechny autoservisy teď budou zavřené takže nemá teď cenu nic řešit.Každopádně v pondělí nechám Xsaru odtáhnout někam jinam.Co ten Tintěra byl by na něj nějakej kontakt?Na netu jsem sice o něm něco našel a například na fóru o Renaultech na něj šla jenom chvála a pokud umí Renaulty tak by mohl umět dobře i Citroeny Francouz jako Francouz.Ale kontakt jsem na něj našel pouze na pevnou linku což z mých zkušeností volat na pevnou 9 z 10 hovorů nikdo nezvedá.A ten autoservis Sapa proč nebrat?Nějaké špatné zkušenosti tam?Jinak moc díky za info jseš jedinej kdo mi tu pomohl.
Hans87
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 9. bře 2011, 10:14
Bydliště: Roudnice nad Labem
Vůz: Citroën Xsara 2.0Hdi r.v.1999

Re: Dobrý autoservis na Praze 4

Příspěvekod David » pát 8. bře 2013, 19:28

a ty máś od Xsarky klíče? neni problém tam zajet třeba teď a přetáhnout ji.Kluci v garáži budou i o víkendu :)
Sound Quality
Uživatelský avatar
David
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 214
Registrován: úte 10. úno 2009, 5:31
Bydliště: Praha
Vůz: Renault Laguna II 1,6 16V

Re: Dobrý autoservis na Praze 4

Příspěvekod Hans87 » sob 9. bře 2013, 14:03

Klíč bohužel nemám ten mají v tom autoservise i s mým techničákem takže stejně se bude muset počkat do toho pondělka.Mě je prakticky jedno kde mi to opraví a papír k tomu taky nepotřebuji ale potřebuji aby to auto bylo co nejdříve opět provozuschopné a pokud možno aby to nebylo příliš drahé.Nechci určitě za opravu vypláznout 15 táců když auto nemá větší hodnotu než 30 tisíc.To už by se mi spíše vyplatilo prodat auto někam na vrakoviště na díly.Jinak pokud by byli schopni si auto od toho servisu odtáhnout tam k sobě tak říkám proč ne.
Hans87
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 9. bře 2011, 10:14
Bydliště: Roudnice nad Labem
Vůz: Citroën Xsara 2.0Hdi r.v.1999

Re: Dobrý autoservis na Praze 4

Příspěvekod honzaj. » sob 11. čer 2016, 20:26

Zdravím,
já doporučuji Autoplus Praha. Jezdím tam už pár let a zatím jsem spokojený.
Ceny mají podle mě dobré, ale koukni se sám, mají je na webu http://www.autoplus-praha.cz
Snad jsem pomohl :)
honzaj.
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 19. bře 2016, 0:10
Bydliště: praha
Vůz: citroen

Re: Dobrý autoservis na Praze 4

Příspěvekod MP » ned 12. čer 2016, 6:22

Honzo ,
před měsícem ( 7.května 2016 ) jsi napsal :
honzaj. píše:Zdravím,
máte někdo zkušenosti s Autoplus Praha? Mám tam slevový kupón, ale nechci dát auto do špatného servisu jen kvůli slevy.
Díky za reakce!


... a teď už tam jezdíš pár let . :shock:
Co za tím asi tak může být ? :wink:
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Re: Dobrý autoservis na Praze 4

Příspěvekod Rope » čtv 7. črc 2016, 8:31

Hmm ten čas letí. Pak věř recenzím na internetu.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín


Zpět na Mé zkušenosti s autoservisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků