Autodílna Jaroslav Masluk - Úvaly

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Autodílna Jaroslav Masluk - Úvaly

Příspěvekod milajda22 » úte 21. kvě 2013, 19:02

Ahojky Xsamarádi,
tak sem dávám další pozitivní autoservis, majitelem je pan Jaroslav Masluk, sídlí v Úvalech, 250 82, ul. K Hodovu 88 a tel je 602345308

Zabývá se:
zprostředkováním a přípravou vozidel na STK, mechanické, auto klempířské a lakýrnické práce, nástřik dutin a spodku vozu, renovace historických vozidel.

Měl jsem tam pukačů na vyvaření shnilých prahů, daly jsme maximální cenu 15000,- když jsem si auto vyzvedával, nečekal jsem jak perfektně byla práce provedena a spoustu věcí navíc: tj. celé nové prahy i s lakem + oprava části podlahy, oprava předního nárazníku i s lakem, kompletní vyčištění + navonění interiéru, kontrola celého vozu, nástřik celého podvozku, komplet umytí, navoskování a odstranění malých škrábanců z laku. Je tedy pravda že cenu pře švihl o 1500,- jenže když jsem vyděl kolik práce si s tím dal a to za cca 10 dní, tak jsem té ceny vůbec nelitoval, takže ode dneška na jakoukoliv opravu jen AUTOSERVIS JAROSLAV MASLUK :jup: Véňo díky :ooo:
Peugeot 5008 2.0l HDI 110kw Allure - r.v. 7/2012, před tím Citroen Xsara Picasso 1,8 16V Exclusive - rv. 6/2002
Email: milajda22@seznam.cz a jmenuji se Zdeněk

Obrázek
Uživatelský avatar
milajda22
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1092
Registrován: pát 28. srp 2009, 3:54
Bydliště: Jesenice u Prahy
Vůz: Peugeot 5008 2.0l HDI 110kw Allure r.v. 7/2012

Zpět na Mé zkušenosti s autoservisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků