Repase zadní nápravy

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Repase zadní nápravy

Příspěvekod chatar1 » čtv 27. čer 2013, 8:09

Zdravím všechny majitele vozů Citroen! Rád bych se s vými podělil o mé zkušenosti. Na netu jsem našel provozovnu kde provádějí repase zadní nápravy pro vozy PSA jedná se o stanici STK v Kožlanech u Plzně kde toto provádějí jako další činnost. Vůz po namontování "opravené zadní nápravy" byl posazen neskutečně vysoko a odpružení vůbec nepracovalo, požádal jsem o uvedení do správného stavu a šéf arogantně regoval na můj oprávněný požadavek a přes to, že jsem do provozovny musel jet 25km mi poslal domů. Pak následovaly telefonáty až mi objednal na opravení špatně provedené opravy po 14ti dnech. Při převzetí jsem se dotázal co bylo příčinou vysokého nastavení mi odbyl že tam dali silnější tyč. Po dvou týdnech jsem dodatečně zjistil, že tlumič výfku není přichycen k zadní nosné rouře nápravy s tím se chlapci již neobtěžovali. Po této zkušenosti se raději obloukem vyhněte tomuto pochybnému pracovišti a využijte jiných provozoven.
Přílohy
2013-05-27 08.50.52-400.jpg
2013-05-27 08.50.52-400.jpg (13.28 KiB) Zobrazeno 6300 krát
chatar1
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 27. čer 2013, 7:29
Bydliště: Radnice
Vůz: Xara Pcasso

Re: Repase zadní nápravy

Příspěvekod chatar1 » stř 12. lis 2014, 18:34

Po 28000km jsem byl nucen provést novou repasy zadní nápravy z důvodů neskutečné vůle v Plzeňské firmě Marka Hartla tak že jsem se připravil o 7300kč které jsem zaplatit za tuto NEKVALITNÍ opravu. Důvodem neskutečně krátké životnosti jsou náhrady za jehlová ložiska v ramenech silonovými pouzdry tak se stalo, že mazadlo protékalo do nosné roury a tak již po 10000km bylo naměřeno na geometrii zadní nápravy 3mm vychýlení na každé straně. Tak že jsem si pěkně naběhl na vidle. Nová oprava mi pochpitelně stála další peníze do Kožlan již nikdy!!! Neumí to a ještě nejsou na slušné jednání zvyklí.
chatar1
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 27. čer 2013, 7:29
Bydliště: Radnice
Vůz: Xara Pcasso


Zpět na Mé zkušenosti s autoservisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků