Autoservis Ďurán Revúca

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Autoservis Ďurán Revúca

Příspěvekod empík » čtv 26. led 2017, 16:31

Dnes som si prevzal auto po výmene zadného dielu výfuku.
Klady-Oprava za 1 deň, Odvoz domov po odovzdaní auta do opravy - asi 1,5 km
Zápory - Podľa mňa veľmi predražená oprava spolu s ND za 110 éčiek :roll: , kamuflovanie, bez dokladu o servise.

V týchto dňoch som dosť pracovne vyťažený a auto veľmi potrebujem, takže pri včerajšom odovzdaní auta do servisu rozhodla doba opravy. Nežiadal som o urýchlený servis, len som súhlasil s 1 dňovou opravou. Myslím si, že ND výfuk a 3 gumené silentloky ocenené spolu na 60,5 éčka boli predražené asi o 20 éčiek a práca ako som pozrel večer na nete sa pohybovala od 15 do 25 éčiek, takže asi 25 éčiek navyše. Čo už, súhlasil som lebo s odtrhnutým výfukom sa ťažko obehujú servisy.
Pri preberaní auta sa všetci veľmi čudovali, keď som si chcel pozrieť auto na zdviháku, že ako sa previedla oprava. Nakoniec súhlasili a len keď už bolo auto zodvihnuté, tak sa priznali že namiesto svorky, ktorú včera technik aj nacenil výfuk spojili so stredným dielom napevno zavarením. Pri platení p. pokladníčka sa dobre rozčertila, pri mojej požiadavke na servisný list. Načo mi je a keď mi ho dajú tak mi navýšia cenu opravy na 60 éčiek. Dostal som pokladničný bloček na ND za 60,5 eura a na malom bielom lístku to bolo zrátané spolu na 110,5 eura. Zaokrúhlili to na 110 éčiek, a ako iste tušíte sprepitné som im nedával. :lol:
Som rád, že ste radi, že som rád...
Uživatelský avatar
empík
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1719
Registrován: čtv 14. dub 2011, 11:23
Bydliště: Revúca, SR
Vůz: Citroen Xsara Break 2.0 HDI - 80kW r.2001

Re: Autoservis Ďurán Revúca

Příspěvekod baffy » čtv 26. led 2017, 18:39

Tomu sa hovoria služby :twisted: :twisted: .Zlepil by som mu prsty dokopy nejakým kvalitným lepidlom ,aby si ich nevedel oddeliť ,chuj jeden. Juj ,ale som alergický na takýchto šlendriánov,svoje si už užili aj v oficialnom Pug servise ,tak keď ma vidia ,už šípia že bude zle. Peniaze vypýta jak za bentlyho a robotu oddrbe jak na trabante.vŕŕŕŕŕ
Minulosť: Citroen sára 1.6 16V r.v.2001
Minulosť: Karol 407 2.0 HDI 100kW r.v.2008
Prítomnosť: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0 HDI 120kW r.v.2015
Uživatelský avatar
baffy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5184
Registrován: sob 6. led 2007, 20:31
Bydliště: SR - Levice
Vůz: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0HDi 06/2015


Zpět na Mé zkušenosti s autoservisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků