Autoservis Muľík - Praha 4, Hrnčíře

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Autoservis Muľík - Praha 4, Hrnčíře

Příspěvekod jakub_k » ned 23. bře 2008, 13:54

Ahoj,
mate nekdo zkusenosti s timto servisem ? Je to takovy maly servis na kraji Prahy v Hrncirich .. Byl jsem tam asi pred mesicem kvuli bouchani zadni napravy. Mohl jsem to dat do servisu ke znamym, ale protoze jsem se tady docetl, ze se jedna o casty problem Citroenu, tak jsem to radsi dal tam, protoze se Muzik zabyva predevsim Citroenama.. coz byla chyba ......

vedel jsem, ze to bude stat hodne, takze jsem na to mel pripraveno doma asi 15.000kc, prijel jsem tam, oni se na to podivali, ptal jsem se, co je vse potreba na tom aute vymenit, aby to bylo v poradku, ze jsem ochotnej do toho investovat hodne, hlavne at to neboucha. tak mi to vyjmenoval a odhadnul na cca 6000kc(coz jsem byl rad v tu chvili, protoze to bylo docela malo).

takze mel vymenit zadni tlumice(do ted mam pocit, ze byly v poradku i ty puvodni, takze jsem ty nove platil zbytecne) , zadni silentbloky, ale jen jedny, ty levnejsi(pry jsou tam dvoje) a silentbloky vpredu. taky jsem rikal ze potrebuju seridit geometrii, ze je spatna sbihavost. nechal jsem tedy auto tam a jel domu busem.

odpoledne mi volal, ze je to hotove a ze to teda bude stat nejakych asi 5800kc. Vydal jsem se pro auto, zaplatil p. Muzikovi penize, a on mi dal nejaky reklamni (uplne nejaka jina firma, uz vubec nevim co to bylo) A5 papir, kde bylo rozepsano co kolik stalo - zadne razitko, zadny podpis, zadne ICO, nic .... tak mu rikam ze toto nechci, ze chci nejaky plnohodnotny danovy doklad s razitkem .. ale ok, napsal mi ho a orazitkoval ..

pak mi sel dat klicky od auta a zacal mi povidat, ze ma pro me spatnou zpravu - ze uz to sice tolik neboucha, ale ze to porad boucha, a ze nejde zjistit cim to je ... ze se tam vsechno musi vzadu postupne vymenovat, dokud se nezjisti cim to je ... ale pospichal jsem, takze jsem nemel moc cas se tam s nim hadat a neresil jsem to zatim tolik ...

dal jsem se ho radsi zeptal, jestli udelali tu geometrii, a on mi povidal ze to jen kontrolovali a ze je v poradku, tak mu rikam, ze to teda urcite neni, ze je spatna sbihavost, protoze na predchozich pneumatikach bylo na vnejsi strane pneu 4mm vzorek a na vnitrni strane uz draty. on ze to merili jenom METREM (za to mereni metrem si uctuje 300kc), ze na to nemaji zadny pristroj a poslal me jinam (tam zjistili ze je to rozhozene o 14mm a srovnali to)

dalsi sok byl, kdyz jsem nastopil do auta a rozjel se - delalo to uplne stejne velke zvuky jako pred tim, tzn. ze jsem zaplatil necelych 6 tisic - vysledek 0 ! nejak jsem to zatim neresil(coz byla teda asi velka chyba), a nevim jestli ma cenu se to snazit jeste nejak reklamovat ... 6 tisic je sice dost, ale nevim jestli mi to stoji za ty starosti .. ale jiste je jedno, ze si tam uz nikdy nic opravit nenecham ...


jen me zajima, jestli tam nekdo byl a jestli ma podobne zkusenosti ?

pripadne jestli mi muze nekdo doporucit dobry neautorizovany servis v praze (nejlepe praha 4) ? nemyslim ted jen na repasi napravy, na to uz mam vyhlednute nejake mimoprazske servisy, ale chci nekoho na takove ty bezne obcasne opravy ...
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Uživatelský avatar
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 21. úno 2008, 9:58
Bydliště: Praha

Re: Autoservis Muľík

Příspěvekod dapata » ned 23. bře 2008, 18:06

Také jsem o tom Muľikovi uvaľoval,ale po telefonním hovoru sním a po obhlédnutí jeho "servisu" ve mě nevzbudil důvěru spiąe naopak nedůvěru a jak vidím byla to oprávněná nedůvěra,bohuľel takových to servicemanu je více neľ dost. Jen skásnout prachy a vypadni,to je jako ve ąpatném ukrajinském bordelu - zapla» a hned vypadni.
Já jezdím do autovasenda.cz, sice nejsou jak ty poľadujeą na Praze 4,ale francouzská vozidla (Peugeot,Citroen) dělají od začátku a mají zkuąennosti Zatím spokojenost,ale chce to jako vąechno hlídat !!!! Vąe pri přejímce vozidla po servisu zkontrolovat zda to udělali a zda je to v porádku,ne jen na faktuře.Přeci jenom je tam nyní velká fluktuace opravářů,tak udvidím zda udrľí svoji kvalitu.
Xsara 1,6 Break 65kW AT 1999
dapata
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 217
Registrován: stř 30. kvě 2007, 7:24
Bydliště: Praha
Vůz: Xsara Break 1,6 i , natural 95, 1999

Příspěvekod řepák » pon 24. bře 2008, 21:10

..... :
p. Schic - čti ©ic tel: +420 604 242 829
Nučice (Rudná u Prahy)
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Autoservis Muľík

Příspěvekod Jindra » stř 25. čer 2008, 14:30

Tak tam ja nepojedu ani na lane!!!!!!!!!!!!
Byl jsem tam a chtel jsem taky zkontrolovat geometrii,olej v prevodovce a nasadit spadlou prachovku na poloose.
Pan mistr nevedel ani kde ma prevodovka kontrolni srouby.No ale o geometrii tvrdil ze ji delaly a je vse vporadku a oleje je v prevodovce pry taky dost.(platil jsem jen 1000ku).
A jak to bylo opravdu?
Zacolo to tim ze jsem koukal na tu prachovku a ona byla jako pred tim takze nenasadili nic, pote jsem do prevodovky doplnil asi tri deci oleje a na finale jel do Mnichovic na geometrii a podle jejich mereni predek rozhozeny o 4mm(mam nato protokol)
Shrnuti: Za tisicovku tam auto jen cely den parkovalo a klicky byly ulozene v kancelari.
POUCENI: Muzik uz nikdy.
Jindra Xsara II Hdi Break 66kW EXCLUSIV 2000
Jindra
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 55
Registrován: sob 23. črc 2005, 19:30
Bydliště: Praha

Re: Autoservis Muľík

Příspěvekod pepaxx » ned 17. led 2010, 0:00

dobrý den, já osobně za sebe mohu říci, že jsems tímto servisem velice spokojen, vždy mi vyjdou vstříc, jsou laskaví a ještě nikdy se mi nestalo, že by mé vozidlo neopravili kvalitně. také jsem je doporučil několika známým, a všichni jsou spokojeni stejně jako já.
doplň si do profilu bydliště, Citroen Xsaru tu má taky většina z nás
pepaxx
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 16. led 2010, 23:55
Vůz: citroen xsara

Re: Autoservis Muľík

Příspěvekod Plecháčová Milena » ned 17. led 2010, 0:13

skvělé,ještě kdybych aspoň věděla,kde to je....
Obrázek
Uživatelský avatar
Plecháčová Milena
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 776
Registrován: sob 13. pro 2008, 20:34
Bydliště: Dolní Vítkov u Chrastavy
Vůz: xsara ,1.6,16V VTR rv. 2002

Re: Autoservis Muľík

Příspěvekod viteon » ned 17. led 2010, 9:35

jakub_k píše:Je to takovy maly servis na kraji Prahy v Hrncirich ..
Uživatelský avatar
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 3765
Registrován: pát 15. črc 2005, 8:46
Bydliště: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: Autoservis Muľík - Praha 4, Hrnčíře

Příspěvekod martan01 » stř 27. úno 2013, 18:34

No to je servis potes koste :-)
martan01
 

Re: Autoservis Muľík - Praha 4, Hrnčíře

Příspěvekod vavrisák » stř 27. úno 2013, 18:55

AAAAA pozdni reakce :mrgreen:
CITROEN FOREVER
autodíly ELIT pro členy fóra se vždycky nějaká slevička najde
Uživatelský avatar
vavrisák
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 204
Registrován: úte 1. bře 2011, 19:57
Bydliště: ceska lipa
Vůz: xsara picasso,benzin,1,6 70kw 2003,black devil

Re: Autoservis Muľík - Praha 4, Hrnčíře

Příspěvekod Axel » stř 27. úno 2013, 19:01

Nevadi, poradil som mu, nech si poriadne nastuduje forum a bude mu kopa veci jasnych a nemusi sa znova pytat.
Aspon vidno, ze radu si nas novy clen vzal k srdcu a studuje aj stare veci... :ooo:
Cestami aj necestami @ Obrázek
Necestami aj cestami so Skautom pod zadkom @ Obrázek
Axel
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 520
Registrován: úte 16. úno 2010, 14:18
Bydliště: Slovensko, Kosice
Vůz: Xsara Picasso Spec 1.6 benzin 70kW rok 2005 + EX Xsara Picasso Exclusive 2.0 HDi 66kW rok 2002


Zpět na Mé zkušenosti s autoservisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků