Servis Plzeň a okolí

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Příspěvekod frgy » čtv 24. kvě 2007, 15:00

Zdravím, tak oprava zavařením a vyčiątěním zabrala ale teď se mi párkrát stalo ľe při volnoběhu se auto jakoby na chvilku cca 2-5sec. zachvělo. Dal jsem řeč s bratrancem a on mi taky říkal ľe mu to samý dělala P 306 1.4i. Začal brát benzín u Shellu a bylo po problému. Já teď vzal plnou u Slovnaftu míto u hypersupermegapumpách a zatím můľu říct ľe je to v klidu. Takľe vąem co jsou z PM a okolí nedoporučuji brát u neznačkových pump. Platí to i najiný auta i na novou Fabii.


99, 1.8i 66kW, červená metal. dovoz F, Xsarácké podloľky pod SPZ
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: ned 12. bře 2006, 21:11
Bydliště: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Příspěvekod balu » pát 3. srp 2007, 17:58

Neporadil by mi někdo servis v Plzni nebo něco na sever? Čeká mi udělat olej, rozvody (moľná i čerpadlo) a nějaký maličkosti, které odholí aľ odborník. Nerad bych to dával někomu, kdo to udělá pořádně tak jak se má, a ne, abych při daląím oleji dělal i rozvody, protoľe tam nechali starou kladku a já nevím co jeątě. Díky moc.
Chlumčany jsou pro mne trochu z ruky. Z Plzně a P-severu se vľdycky domů nějak dostanu. I kdyľ sockou uľ nejsem zvyklej jezdit... :driv:
Modrá Xsara I. TD :-) . . . sice starší, ale jede super a má menší spotřebu než já :-kocovina:-
Uživatelský avatar
balu
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 30. črc 2007, 14:37
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvekod frgy » sob 4. srp 2007, 16:01

Zdravím BALU na Plzni severu nevím o ľádných citroen-servisech. Jak jsem psal výąe Nebílovy specializace na Peugeot Citroen. V PM je neznačkový servis v Radobičicích ( viz téma PM vrakoviątě - je tam ofocená vizitka a pak myslím ľe v Ruské nebo Kyjevské ul. je servis H+B také specializace na P - C - bohuľel telefonní čísla nevím koukni do zlatých stránek já je nemám co jsem zruąil pevnou. Kdyby něco poąli meila na SZ zkusím jeątě nnějak poradit. 8)





99 1.8i 66kW červená metal. dovoz F xsarácké podloľky pod SPZ
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: ned 12. bře 2006, 21:11
Bydliště: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Příspěvekod frgy » sob 4. srp 2007, 16:03

Zdravím BALU nevím kde přesně bydlíą ale teď mi napadlo ľe u Rakovníka je servis a vozej taky auta a ze začátku dělali P a C teď asi vozej vąe co má kola. Mrkni na www.rakar.cz.
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: ned 12. bře 2006, 21:11
Bydliště: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Příspěvekod balu » ned 5. srp 2007, 8:59

Díky moc za info. Rakar znam, slyąel jsem na něj samou chválu (jak dovozy tak servis), ale je to pro mne velkej kus cesty.
Od známýho jsem dostal doporučení, ľe někde v Plzni nad nádraľim u ZČE je chlápek co dělá diesely (coľ je to, co potřebuju). Má to být kapacita, ale taky dost nasává, tak nevim :( zkusim zjistit a dát echo.
Právě ty rozvody bych chtěl dát někomu, kdo tomu rozumí a mám jistotu, ľe je po pár kilácích nebudu nechávat dělat znova - jako tomu bylo u auta (renault 19 - 1,7i) rodičů, kde po ca. 15 tis. (místo 80 tis.) museli dělat rozvody znova, protoľe se přidřela nějaká kladka, kterou naúčtovali a asi nevyměnili nebo vyměnily za ąmejd.
Modrá Xsara I. TD :-) . . . sice starší, ale jede super a má menší spotřebu než já :-kocovina:-
Uživatelský avatar
balu
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 30. črc 2007, 14:37
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvekod frgy » ned 5. srp 2007, 21:32

Zdravím tě BALU, nejlepąí to bude kdyľ to dáą do těch Nebílov já tam jezdím se svou Xsárinkou a jsem spokojenej je to specializace na Peugeot Citroen tak bych neměl obavu. Číslo je 608 754 844 p. ©koula. Zavolej a domluv se co a jak.





99 1.8i 66kW červená metal. dovoz F xsarácké podloľky pod SPZ
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: ned 12. bře 2006, 21:11
Bydliště: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Příspěvekod frgy » pon 13. srp 2007, 11:41

Zdravím tě Balú jelikoľ mám povolání ve kterém jsem dnes a denně venku ( jsem geodet ) tak jsem objevil autoservis v ®ebnici cca 4km od Plas AUTO ZEMAN. Vím ľe se specializuje na Fiaty ale teď jsem viděl na podloľce i Peugeot coľ kdyľ máą naftu by neměl bejt problém aby to udělal na tvé Xsaře. 8)



99, 1.8i 66kW, červená metal. dovoz F, Xsarácké podloľky pod SPZ
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: ned 12. bře 2006, 21:11
Bydliště: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Příspěvekod balu » pát 17. srp 2007, 11:07

Díky moc za info Frgy, ale já jsem myslel spíąe zkuąenosti Plzeňáků, kdo kde byl a ľe v tom či onom servise jsou odbornící (lidé co si s motory i povídají :D ) nebo jen "automechanici", co sem tam na něco zapomenou a vůbec jim neni divný, ľe po jejich zákroku má motor divný zvuk atd.
Vim o čem mluvim, protoľe rodičů auto se vrátilo z výměny serva (celé řízení) asi se 7°!!! sbíhavostí kol a volantem otočenym o 90° jako opravené a provozuschopné! :kec:
Tak právě tomuhle aukolikvidátorovi bych nerad svěřil motor :? Proto jsem se ptal na zkuąenosti....
Modrá Xsara I. TD :-) . . . sice starší, ale jede super a má menší spotřebu než já :-kocovina:-
Uživatelský avatar
balu
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 30. črc 2007, 14:37
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvekod marsoun82 » pon 17. zář 2007, 21:09

Potrebuju poradit s nejakym dobrym servisem v okoli Plzne..

Zacalo mi hucet lozisto, takze vymena a chtel bych vamenit rozvody, mam najeto 68.000 (snad)... Nechce se mi to davat do Citoenu, zda se mi to dost drahy, tak doufam, ze mi poradite s nejakym dobrym servisu za dobry prachy...

Ja jsem byl jedno v Radobyčicích u Vaąty, menil mi tycky u stabilizatoru, a spokojenost, ale nevim jestli mu muzu sverit rozvody... memate nekdo zkusenosti??

Dikes...
Maršoun
Xsara I 1,8i Exclusive
marsoun82
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 24
Registrován: ned 15. dub 2007, 10:12
Bydliště: Plzeň

Příspěvekod řepák » úte 18. zář 2007, 19:53

.................Ja jsem byl jedno v Radobyčicích u Vaąty, menil mi tycky u stabilizatoru, a spokojenost, ale nevim jestli mu muzu sverit rozvody... memate nekdo zkusenosti?? ................
Co vím tak ten dělá ,,KYSELÁČE,, uľ hodně dlouho .
Asi bych se nebál a dal mu to .
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod balu » stř 19. zář 2007, 8:47

Tak jsem to nakonec dal v Kaznějově k panu Třískovi (dělá vąe, co má 4 kola a motor:). Naprostá spokojenost, do půl dne hotovo... Dělal rozvody (komplet - oba řemeny, kladky, pumpu), filtry, oleje, chladící kap. - necelých 9000,-
Ale co mi zaráľí je daląí výměna motorového oleje - tj 15 tis. Není to moc? Mám starý turbodiesel... Jak často měníte olej vy?
Pozn. Při resetu servisní prohlídky mi tam skočilo právě oněch 15 tis, ale olej by se měl měnit při 10 tis. nebo u předchozích aut jsem ho alespoň tak měnil.
Modrá Xsara I. TD :-) . . . sice starší, ale jede super a má menší spotřebu než já :-kocovina:-
Uživatelský avatar
balu
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon 30. črc 2007, 14:37
Bydliště: Plzeň-sever

Příspěvekod frgy » stř 19. zář 2007, 16:26

Zdravím BALU já má teda benzín a počítadlo natvrdo nastavený na 20tis km. Olej měním po roce vyjde mi to tak na 10tis. km. Něco uľ se tady psalo jak kdo často mění olej a co si vzpomínám nąkdo s dieslem (turbo) psal ľe to mění kaľdých 10tis. Asi tímto intervalem nic nezkazíą kluci co maj naftu ti k tomu řeknou víc.



99, 1.8i 66kW, červená metal. dovoz F, Xsarácké podloľky pod SPZ
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: ned 12. bře 2006, 21:11
Bydliště: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Příspěvekod jarin » sob 29. zář 2007, 19:09

Zdary. Teď mě čeká výměna,je psaná po 15 tis.,ročně mi to vychází tak na 12 tis.,mam plnou syntetiku.
ex X1 1.9 TD silver break 99 s klubovýma podložkama :-)
Fofo II kombi 07
X1 1.8 99 exklusive
Uživatelský avatar
jarin
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 195
Registrován: stř 23. kvě 2007, 21:38
Bydliště: Dobřany
Vůz: Vw Touran ,Fofo II kombi 07,ex X1 99 silver break 1.9td, X1 99 sedan 1.8 exklusive

Servis PS

Příspěvekod ZdenyC » sob 29. zář 2007, 20:23

Zdravím, BALU! Peugeoty a Citrouąe dělají v ®ebnici a je s nimi spokojenost. A taky v Hrádecku. Tam si nechávám dělat auta já. Taky max. spokojenost.
Xsara 1,8i/66kW Break
ZdenyC
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 35
Registrován: ned 14. srp 2005, 23:55
Bydliště: severní Plzeňsko

Příspěvekod Dutch » čtv 18. říj 2007, 13:34

Předevčírem jsem měl jednu zkuąenost v servisu v Boľkové /Auto-ALF/. naątěstí jsem tam nejel s autem na opravu, ale jel jsem pracovně do firmy vedle. Zaparkoval jsem zboku baráku. Za chvíli tam byl mechanik z Auto-ALF a hned začal prudit kdo tam parkuje. Kdyľ sem doąel k autu, tak si jeątě neodpustil několik poznámek, ľe si máme vąichni strčit auta do p*dele a co jsme vsichni za d*bily, ľe tam má vjezd do dílny. Tohle není na první pohled samozřejmě vidět /jinak bych tam nezaprakoval/. Jsou tam vrata co vypadaj jakoby to byla příčka montovaný haly.

Kaľdopádně bych chtěl ostatní varovat, ľe tam asi nebudou pracovat takový ty pohodáři co si s autama i povidaj...
Xsara Break r.v.98 1.8i Automat :-) - bejvávalo, teď C5
Uživatelský avatar
Dutch
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 257
Registrován: čtv 12. říj 2006, 21:10
Bydliště: Plzeň

PředchozíDalší

Zpět na Mé zkušenosti s autoservisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků