AUTOSERVIS Kačírek Příbram

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

AUTOSERVIS Kačírek Příbram

Příspěvekod jakub_k » stř 14. kvě 2008, 14:48

Hoj,

nevim jestli nekdo jeste stihne odpovedet, ale jake mate s repasi v tomto servisu zkusenosti ? Ptam se pozde, blbec jsem se objednal nejdriv a ted se teprv ptam :) Zitra tam jedu, tak pak napisu jak to dopadlo. Maji to tam za 6000kc primo na aute a 2 roky zaruku na tu napravu pak.

http://www.renovacenaprav.cz/
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Uživatelský avatar
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 21. úno 2008, 9:58
Bydliště: Praha

Příspěvekod jakub_k » čtv 15. kvě 2008, 19:40

tak uz mam hotovo, nakonec nebyla potreba repase, jen rozebrali napravu, vystrikali to tam cimsi a hlavne vymenily silentbloky, ktere delaly cely ten kraval ..

rovnou jsem si nechal zvysit zadek o 2,5cm, tak uvidim, jak se to osvedci v praxi, jestli budu dale skrtat o podvozek pri sjizdeni z chodniku a tak :) ale vypada to ted takovy lepsi, lip je videt dopredu a samozrejme trochu hur do zadu, jak je to nakloneny, ale nic hroznyho..

stalo me to 4000kc a mam klid, je ticho, nic nemlati..

takze jsem spokojen, konecne to jezdi pekne po ctvrt roce jezdeni po servisech co s tim je .. ty silentbloky na prvni pohled vypadaly totiz celkem ok zvenku, ale uvnitr to bylo prohnily ..
Xsara I. Break 1.8i 66kW
Uživatelský avatar
jakub_k
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 157
Registrován: čtv 21. úno 2008, 9:58
Bydliště: Praha

Příspěvekod chito » úte 20. kvě 2008, 11:51

AHoj, tak to jsi mel kliku. Ja uz mam zadni do A a repase me ceka zitra, potom vsem co jsem precetl jsem se rozhodl pro Auto Vaąenda v Praze, je to pro me bliz a hlavne nechci vymenit napravu za jinou, ale chci tu moji z repasovat. Hodne nazoru najdete na www.peugeot-forum.cz , dam vedet jak jsem dopadl.
chito
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 47
Registrován: pát 15. črc 2005, 14:47
Bydliště: Chomutov
Vůz: Xsara I. 1.8 16V 110k

Re: AUTOSERVIS Kačírek Příbram

Příspěvekod juráš k » sob 20. pro 2008, 16:37

V tomto servisu jsem si nechal udělat repasi+silentbloky(6000+3000), trvalo jim to asi 2,5 hodiny. Objednali mě asi do týdne a jak jsem přijel, hned se na to vrhli. Tak uvidím, jaká bude spokojenost.
juráš k
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 20. pro 2008, 15:59
Vůz: Xsara 1.8 benzín 1998

Re: AUTOSERVIS Kačírek Příbram

Příspěvekod Max_Damager » úte 15. čer 2010, 12:00

Tak jsem tam byl dneska dopoledne. Práce na počkání a za 2,5 hodiny to měli hotové. Silentbloky byly OK, takže zrepasovali nápravu. Cena 6.000 CZK. Ty příšerné pazvuky a bouchání je pryč a řekl bych, že to teď i líp péruje. Tak doufám, že to vydží. Jsou to profíci.
ExMaxSARA II 1.6 16V CHRONO
Citroën C4 VTS 2.0 HDi 2008
Škoda Octavia III 1.2TSI 2013
Uživatelský avatar
Max_Damager
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 762
Registrován: stř 9. kvě 2007, 21:55
Bydliště: Praha-Hradec Králové
Vůz: Škoda Octavia III 1.2TSI

Re: AUTOSERVIS Kačírek Příbram

Příspěvekod vena garážmistr » stř 11. srp 2010, 17:55

Tak kolega z práce si tady nechal repasovat nápravu na 405 a je nadšený. Jak z přístupu tak z nově získaných vlastností vozu. Říkal na 8.00 jsem měl auto přistavit a že kolem 11 bude hotovo tak jsem se šel podívat po městě a v 9,30 telefon helejte se ty lanovody by chtěli vyměnit jsou v katastrofálním stavu připlatíte si jen 500 kaček, tak je vyměnte.V 10,10 telefon máte to hotové můžete si auto vyzvednout. Došel kolik platím 6500 náprava +500 příplatek za ty lanovody. Říkl že takoej přístup v servisu ještě nezažil.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: AUTOSERVIS Kačírek Příbram

Příspěvekod Grišot » ned 17. črc 2011, 2:08

Byl jsem tam v pátek, nápravu mi sundával známý v servisu, takže jsme ji tam pouze odvezli, předali, řekli nám, ať hodinku a půl počkáme, že udělají repas, tak směr město, nějaký oběd a asi po půl hodině telefon, zda ji chci přizvednout a po asi hodině znovu, že je to hotové... Cesta z Trutnova sice relativně dlouhá, ale s přístupem maximální spokojenost, uvidíme, jak se v tom bude jezdit, až rozpohybuji Xsaru... :)
Grišot
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 27
Registrován: čtv 2. zář 2010, 9:58
Bydliště: Trutnov
Vůz: Citroën Xsara 2.0 HDi VTS

Re: AUTOSERVIS Kačírek Příbram

Příspěvekod vena garážmistr » stř 31. říj 2012, 17:29

Dneska jsem vyzkoušel osobně, a jsem spokojenej.Ráno cca 7,50 jsem berlingo zavez na dílnu s tím že cca 11,00 bude hotovo. Tak jsem se šel cournout po městě v cca 9 telefon tak jsem ji rozebral a vypadá to líp než jste se obával. Dáme nový ložiska,přizvedneme a zkopmletujeme klidně si přijďte na 10,30. bude hotovo. Tak jsem ještě chvilku coural a pak jsem se vrátil pro auto to bylo cca 10,10 ( na dílně mezitím už stála jiná dvě auta a podle stavu rozebranosti na nich minimálně 30-45 minut už makali)zaplatil jsem 6500 Kč získal ještě něco moudrých rad ohledně xsarky a vyrazil k domovu. V oněch 11 hodin už jsem byl na dohled Praze.
Jen tak mimochodem jediná nevýhoda nedá se tam nikde počkat na auto (myslím v servisu) a takhle po ránu je většina obchodů a restaurací zavřená. Takže líp objednat se na ten druhý čas tj. 9,30 nebo doufat že bude hezky aspoň tak jako dneska že se bude nechat courat po venku.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.


Zpět na Mé zkušenosti s autoservisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků