Pardubice, Chrudim

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Pardubice, Chrudim

Příspěvekod mcspek » úte 3. čer 2008, 11:35

Nazdárek, máte někdo zkuąenost se servisy v tomto regionu ? Já osobně zatím vyuľívám, by» jsem z Pardubic, firmu Automotomix v Chrudimi a jsem spokojen, ovąem moľná chybí porovnání, měnil jsem katalyzátor vyąel mě i s prací na 3500.-, xsaru mám od loňskýho září, na podzim jsem měnil poslední dva díly výfuku a cena , sice moc nepamatuju, ale taky nebyla nijak ąílená. Chystám se na výměnu rozvoďáku a i s pumpou- samozřejmě neoriginál,- mi řekli v Automotomixu cca 5000,- mám za to, ľe včetně práce, a pak jsem volal do citronu v Pce a tam mi řekli 5000+práce cca 2000, celkem tedy asi 7000,- co Vy na to ? Je tu vlastně někdo " od nás " ? Jo a jeątě jedna věc, víte někdo o nějakém zajímavém vrakoviąti v této oblasti ? Zatím mi byl doporučeno v Týnci nad Labem.

Pro admina: vím, ľe se vrakoviątě řeąí v jiném threadu, ale raději jsem to shrnul do jednoho, neľ zakládat daląí vlákno jinde .... kdyby to byl problém, tak to rozepíąu :wink:
xsara r.v.98 1.8i break 66kw
Uživatelský avatar
mcspek
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 15
Registrován: čtv 15. lis 2007, 15:27
Bydliště: Pardubice

Re: Pardubice, Chrudim

Příspěvekod ROSTISLAV NOVOTNÝ » sob 7. dub 2012, 18:29

V Úhřeticích je dobrej servisman-autodílna Ďoubal-dělá pešky a citrony a není drahej-pantátovi dělal komplet servis po koupi peugeota 306 ......tel. 604645475
moje xsara: skoro xsara-trochu peugeot......PSA nejpohodlnější jízda vpřed.....
ROSTISLAV NOVOTNÝ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 565
Registrován: sob 31. bře 2012, 19:02
Bydliště: Moravany u Holic
Vůz: citroen xsara break 1,6 16 v r.v. 2002

Re: Pardubice, Chrudim

Příspěvekod ROSTISLAV NOVOTNÝ » čtv 24. kvě 2012, 20:40

dneska jsem byl u pana ďoubala pro auto-kompletní kontrola auta + podvozku-ramena,čepy, tlumiče stabilizátor - ok, výměna oleje a vzduchového a olejového filtru,kontrola stavu brzd-vyčištění-přibržďovalo jedno kolo a výměna prostředního dílu výfuku materiál +práce 3948 kč včetně dph....... :)
moje xsara: skoro xsara-trochu peugeot......PSA nejpohodlnější jízda vpřed.....
ROSTISLAV NOVOTNÝ
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 565
Registrován: sob 31. bře 2012, 19:02
Bydliště: Moravany u Holic
Vůz: citroen xsara break 1,6 16 v r.v. 2002


Zpět na Mé zkušenosti s autoservisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků