Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod Kvido » čtv 25. úno 2010, 11:09

Když jsem spokojený ,tak proč nepochválit......

Po vyzkoušení pár kutilů v okolí jsem se rozhodl navštěvovat Citroen servis Kunín,osobní přístup už ve dveřích je velice příjemný,šéf mechanik se chová velice přívětivě,ochotně,slušně. Na všem se dá sním domluvit,sám má Xsaru ,takže tomu taky trochu rozumí. I jeho pomocník je velice vstřícný a nepřevrací oči ,když mu zákazník něco vysvětluje. Není problém se snimi domluvit i na montáži,když dovezu Své vlastní díly,což Vám všude v Autorizovaném servise neudělají.
Rozhodně řeči o tom,že když je to origo servis sedřou Vás finančně z kůže není pravda a při placení dostávám slevy a mnohdy to je levnější než u někoho v garáži,navíc mám jistotu,že je to dobře uděláno,mechanici jsou také šikovní ,ikdyž za vadnou součástku nemohou. Za 3 roky návštěv jsem měl jen dvě připomínky, když při výměně svíček poškodili kondík,který byl od výrobce nešikovně nalepen pod lištou,ale při reklamaci - kondík zdarma a umístění jinde ,aby k poškození už nemohlo dojít a ještě pěkná omluva. Po druhé to byl střední díl výfuku,který se mi moc nelíbil ,ale pravdou je že jsem souhlasil a vyžadoval neorigo a nějaký levnější,tak mi vyhověli. Ale také když jsem potřeboval něco na diagnostiku nebylo mi účtováno nic,když jsem stálým zákazníkem.
Prostředí je moc pěkné,rád se po Obci Kunín, kde je i krásný zámek se zahradou procházím. Jelikož když mi řeknou přijeďte v pátek v devět ráno a řeknou za 2 hodiny je hotovo nebo budeme volat,tak se mi snad ještě nestalo ,že by to nedodrželi.
Dá se trávit čas i v Showroomu,kde je místo s pohodlnými křesly,wi-fi připojením,občerstvením,časopisy,ale nejraději očumuju nové Citroeny.
Navštěvuji Citroen Kunín servis již 3 roky ,tak už nějaké zkušenosti snimi mám,mnohdy nelze hodnotit,dokud nedojde k prvnímu problému zvaná -reklamace.
Hyundai i30 combi 1.4 T-GDI 2019
Uživatelský avatar
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 1463
Registrován: úte 25. bře 2008, 19:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Re: Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod jojos » čtv 10. čer 2010, 21:14

Tak som dnes absolvoval výmenu rozvodov v tomto servise na Kvídove odporúčanie a môžem potvrdiť jeho slová.Príjemný prístup a cena 8500Kč v autorizovanom servise(licenčné diely) je myslím velmi prijatelná.Ešte som chcel,aby pozreli,s čím by mohol byť ešte problém-spravili rozpis aj s cenami a vysvetlili.(jeden vstrekovač dobre netesní,klinový remeň-kladky už majú vôlu a čapy stabilizátora).Trvalo to asi 5hod,ja som sa bol zatial poflákať po N.Jičíne-nachodil som v tom vedre asi 15km :D . A kolko velááá Xsar sa pohybuje v tomto kraji,to som čumel :shock:
Š Rapid Spaceback 1.0TSI,81kW
ex:tmavomodrý break X2,2.0HDI,66kW,vyrobený 27.11.2002,na podložkách www.xsara.cz
Uživatelský avatar
jojos
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 942
Registrován: čtv 2. říj 2008, 18:21
Bydliště: Nová Dubnica,SK
Vůz: Š Rapid Spaceback 1.0TSI

Re: Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod Kostěj » stř 23. bře 2011, 16:44

Přidám se též s pochvalou, i když se teda nejednalo o žádnou opravu, jen jarní servisní prohlídku s diagnostikou a kontrolou s doplněním klimatizace. Auto prošli, ochotně vysvětlili všetečné dotazy, dokonce v rámci prohlídky (když už bylo auto na zvedáku) vyměnili bezplatně palivový filtr koupený v jejich prodejně. Jediný problém byl jen s diagnostikou, která jim v té době asi nefachala jak by měla. Nechal jsem si u nich dělat nový klíč (resp. měnit plastový kryt i s vnitřkem), ten původní mi měnili za novější, údajně téměř nezničitelný a hlavně neporovnatelně hezčí Valeo, vše za dobré peníze. I personál v showroomu velmi ochotný, takže taky spokojenost.
Citroen Xsara Picasso 1.8i16V Exclusive (2001)
Kostěj
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 70
Registrován: pon 29. led 2007, 19:44
Bydliště: Valašské království
Vůz: Citroen Xsara Picasso 1.8i16V (2001)

Re: Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod Sleemak » čtv 9. čer 2011, 16:15

Dnes na mojí Xsaře proběhla oprava přední nápravy...původně mělo jít pouze o zaměření geometrie, avšak průběh se trošku zvrhnul. Včerejšího dne mi švagr vyměnil oba čepy řízení a levý spodní kulový kloub, zbytek se jevil v pořádku. V servisu JV Car Kunín se to však projevilo jinak. Mechanik se mě osobně přišel zeptat do "čekárny" kde mám adaptér na šrouby kol, načeš jsem mu to šel osobně do dílny ukázat. Vzhledem k tomu, že mě vědl totálním bludištěm do nezjadnější dílny sám bych zpět netrefil. Jen se mě zeptal, jestli chci zůstat v dílně nebo si jít číst do showroomu. Nevadilo mu že tam zůstanu, takže jsem mohl sledovat, jak veškeré práce na autě provádí. Sundal obě ramena a ochotně mi ukázal, jak jsou zadní silentbloky utržené a přední odlepené. Vše jsem měl již předem nakoupeno kromě předních silentbloků, které naštěstí byly skladem, takže výměnu mohl provést ještě v tu chvíli. Po opětovném nasazení ramen jsem mohl být i přítomen samotnému procesu měření geometrie - ciž bylo zajimavé poučné.
S prací jsem byl spokojený, šlo to pěkně od ruky a dobře se na to dívalo, akorát na účtenku pak nebyl pěkný pohled, ale nemyslím si že v jiném servisu by to bylo levnější. Cestou ze servisu to byl při jízdě znatelný rozdíl, nic netluče a je to krása.
1.8i 66kW Break rv.98 červená s bílou nálepkou "FR" (freeride.cz) na zadku a bílýma zástěrkama

Obrázek
vysněný stroj Specialized SX Trail II
Uživatelský avatar
Sleemak
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 816
Registrován: úte 25. srp 2009, 20:28
Bydliště: Kopřivnice
Vůz: Xsara 1.8i 66kW Break 98

Re: Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod Kvido » úte 18. zář 2012, 14:47

Asi před prázdninami ,jsem svěřil Xsaru do Kunína na výměnu nápravnice,čepu,doplnění klimatizace,výměnu multifunkčního řemene. V tomto ohledu odvedli vynikající práci (mechanik LIBOR) ,když museli odvrtávat šrouby,řezat kosti a měli práci na dva dny.
Bylo ovšem pro mne úsměvné složení : Ředitel,zástupce,šéf prodeje a jeho zástupce,šéf servisu a jeho zástupce a šéf prodeje náhradních dílů a jeho zástupce a 3 mechanici :lol:
Cena byla příjemná,byť né vše dali originál a sami mi to dokonce navrhovali u kostí i řemene,asi mají také své zkušenosti. Dostal jsem ještě slevu 10 % a naplnění klimy za 750 kč a ještě mi v ceně servisu naleštili auto. Cena byla 6200 kč.
Jenže doma cca po 2 dnech ježdění jsem zvedl kapotu stím,že motor začal zlobit a nestačil jsem se divit,prvního čeho jsem si všiml,že motor vypadal jak vyválený v bahně s olejem,pak jsem zjistil potrhaný tapec za motorem pak jsem si všiml nějakého plandajícího konektoru někde kolem převodovky,což bylo čidlo pro couvací světla,no a nakonec utržený drát ke kondenzátoru zapalovací lišty což byl ten problém. Vše jsem si na místě opravil sám,to by se mi ani neoplatilo tam kvůli tomu to jezdit,ale příště vím,že tu kapotu při přebírání auta prostě zvednu a omrknu.
Tohle by se takto špičkovému servisu stávat nemělo,ale i přesto nad nimi nelámu hůl a i příště tam pojedu,snad příště bude za velmi dlouho a xsara bude jen jezdit :wink:
Hyundai i30 combi 1.4 T-GDI 2019
Uživatelský avatar
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 1463
Registrován: úte 25. bře 2008, 19:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Autorizovaný servis Citroen JV CAR s.r.o. Kunín

Příspěvekod opravaneoprava » pon 27. dub 2015, 9:56

Autorizovaný Servis je záruka kvality
Naposledy upravil opravaneoprava dne pát 1. kvě 2015, 16:51, celkově upraveno 3
opravaneoprava
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 27. dub 2015, 9:53
Bydliště: Kunín
Vůz: xsara

Re: Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod viteon » pon 27. dub 2015, 10:01

určitě je to zkušenost, ale to se registruješ na celý internet, aby ses jim (třeba oprávněně) pomstil :?:
Uživatelský avatar
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 3765
Registrován: pát 15. črc 2005, 8:46
Bydliště: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod opravaneoprava » pon 27. dub 2015, 10:10

Ne
Naposledy upravil opravaneoprava dne pát 1. kvě 2015, 16:53, celkově upraveno 1
opravaneoprava
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 27. dub 2015, 9:53
Bydliště: Kunín
Vůz: xsara

Re: Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod viteon » pon 27. dub 2015, 10:15

já se jen zeptal, není to častý jev :D

a předchozí příspěvky tu necitujeme, stačí odpovídat.
Uživatelský avatar
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 3765
Registrován: pát 15. črc 2005, 8:46
Bydliště: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Re: Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod opravaneoprava » pon 27. dub 2015, 10:22

Měl jsem xsaru 1.4 benzín pak jsme měli 2 xsary v Hdi tolik let ,ale nikde jinde v servisu citroen nebyly nikdy žadné problémy
Naposledy upravil opravaneoprava dne pát 1. kvě 2015, 16:54, celkově upraveno 1
opravaneoprava
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 27. dub 2015, 9:53
Bydliště: Kunín
Vůz: xsara

Re: Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod baffy » pon 27. dub 2015, 17:33

Ja by som oskúšal kontaktovať importéra. Je nemyslitelné takéto jednanie autorizáku.
Minulosť: Citroen sára 1.6 16V r.v.2001
Minulosť: Karol 407 2.0 HDI 100kW r.v.2008
Prítomnosť: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0 HDI 120kW r.v.2015
Uživatelský avatar
baffy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5184
Registrován: sob 6. led 2007, 20:31
Bydliště: SR - Levice
Vůz: Peugeot 508 Hybrid 4x4 2.0HDi 06/2015

Re: Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod Fanatik » pon 27. dub 2015, 19:33

Zkus tyto skušenosti napsat přímo do centra Citroenu ve Francii. Já jsem to jednou taky udělal (odmítli mi menší opravu) a oni to řešili. A psané to bylo v češtině.

Výrobní závod:
AUTOMOBILES CITROEN
Immeuble Colisée III
12, rue Fructidor
758 35 Paris Cedes 17

R.C.S. Paris 642 050 199
Fanatik
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1362
Registrován: stř 22. zář 2010, 20:33
Bydliště: Chotěboř
Vůz: Xsara Picasso 2.0HDI 2001-02, Xsara Picasso 1.6i 16V 2007

Re: Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod opravaneoprava » úte 28. dub 2015, 6:34

Diky
Naposledy upravil opravaneoprava dne pát 1. kvě 2015, 16:46, celkově upraveno 3
opravaneoprava
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 27. dub 2015, 9:53
Bydliště: Kunín
Vůz: xsara

Re: Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod snoopy » stř 29. dub 2015, 21:45

Citroen ČR je plně vlastněn firmou Citroen SA, France. Takže když ve Fructidoru písknou, tak tady všichni poskočí... Tak asi tak. Když přijde příkaz k odebrání licence, tak se asi hádat nebudou.
Xsara Picasso 1.8v r.v.2003 "Bublina" - RIP
Grand C4 Picasso 1.6HDI r.v.2012 "Blueberry" - GoodBye
Xsara II 1.6i r.v.2003 "Frosty"
VW Touran 1.5TSI r.v. 2023
(jména autům vymýšlí naše děti :-) )
Uživatelský avatar
snoopy
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1601
Registrován: stř 8. črc 2009, 13:17
Bydliště: Praha 4 Újezd
Vůz: Xsara II 1.6i r.2003

Re: Citroen servis - Kunín (okr. Nový jičín)

Příspěvekod Rope » čtv 30. dub 2015, 21:34

No ono je to v Kuníně tak že nemají vlastní karosárnu, karosářskou jim dělá externí firma sídlící v prostorách citroenu a ......... Dělal tam kamarád tak vím.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Další

Zpět na Mé zkušenosti s autoservisy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků