Novinky v F1 pro sezónu 2010

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: Novinky v F1 pro sezónu 2010

Příspěvekod Škopek » ned 14. bře 2010, 19:50

Zdravím
Tak nevím zda mám jásat vyhrál F.Alonso,ale hlavně vyhrálo Ferrari :jup: :jup: Rád si na ta vítěství Ferrari zvyknu a možná i na Alonsa.
Xsara 2.0 HDI 66 Kw hatchback do provozu 3 ledna 2003 u frantíků - XSARA - dobrá volba
Uživatelský avatar
Škopek
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 839
Registrován: sob 8. lis 2008, 17:36
Bydliště: Mariánské Lázně
Vůz: Xsara 2.0 hdi hatchback 66Kw nafta 2002

Re: Novinky v F1 pro sezónu 2010

Příspěvekod Šedivka » ned 14. bře 2010, 20:20

...no doufám, že to nebude pokračovat, ...by tady s váma nebylo k vydržení :D , i když tentokrát před Ferrari smekám.
A propo, nikdo (Řepák) neudělal samostatné téma na GP s výsledky jak bylo zvykem, chtěl jsem to udělat, ale neodvážil jsem se.
Uživatelský avatar
Šedivka
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1143
Registrován: pon 20. srp 2007, 14:45
Bydliště: Česká Kamenice
Vůz: Citroën Xsara 1.4i (55kW) Break 2002

Re: Novinky v F1 pro sezónu 2010

Příspěvekod axx » ned 14. bře 2010, 21:14

taky jsem o tom uvažoval ale jsem ještě v podstatě zelenáč :oops: a nechtěl jsem vyfouknout Řepákovi jeho práci
Obrázek
By axxel_f at 2011-04-13
Uživatelský avatar
axx
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 177
Registrován: čtv 4. čer 2009, 20:57
Bydliště: Kopřivnice, Hlohovec(SK)
Vůz: Xsaruska I 1.9D 50KW 97

Re: Novinky v F1 pro sezónu 2010

Příspěvekod Kvido » pon 15. bře 2010, 9:01

Nevím jak Vy,ale já se podívám ještě na Melbourne a pokud to bude stejné jako tento závod,tak na Formuli 1 kašlu,je to ztráta času,větší nudu jsem nezažil,začíná to být ještě horší než loni. Ve srovnání s WTCC které se před týdnem jelo,to byla krása,spousta soubojů a nedarují si nic,už aby začlo i BTCC ,Nascary už jedou a od těch by se F1 mohla učit,prostě nasadit žlutou fázi a jedeme znova,protože je to hlavně pro diváky a na co se mají dívat,jak tam hodinu a půl krouží a nic se neděje. To už i v DTM je víc předjížděcích manévrů a jsou to auta se samými karbonovými křidélky.
Mám motorsport hrozně rád,ale nedivím se Američanům ,že na Svém území F1 nechtějí,pokud nezaprší je to strašná nuda,taktizování,lepší je 10 bodů v kapsi než se zbytečně pouštět do soubojů. Ještě ,že tam byli ti nováčci,jinak bych to asi v polovině už vypnul. Znám spostu lepších závodů a nemusí mít označení F1.
Bylo i znát na komentátorovi ,že ho to nebaví a nemá co komentovat. Kdo viděl závod GP2 před F1 musel vidět značný rozdíl,nebylo zatáčky aby si to tam nerozdávali....
Jinak blahopřeju Ferrari ,ale jsem s umístěním Mercedesu GP spokojen,na špici ještě nemají,ale bude to jen otázkou času ,Michael ten tým posune dál.

Koho zajímají další série nebo to co řekl david Coulthard o DTM ,můžete číst i tady : http://racing.autoroad.cz/dtm/david-coulthard-o-rozdilech-mezi-dtm-a-f1-33418.html
Hyundai i30 combi 1.4 T-GDI 2019
Uživatelský avatar
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 1463
Registrován: úte 25. bře 2008, 19:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Re: Novinky v F1 pro sezónu 2010

Příspěvekod Kvido » pon 15. bře 2010, 9:25

Michael Schumacher o včerejším závodu :
Michael Schumacher byl vcelku spokojený s šestým místem
v Grand Prix Bahrajnu, prvním závodě po návratu do šampionátu. Německý jezdec si akorát postěžoval na relativně nudný průběh závodu.
Návrat sedminásobného šampiona byl po celý víkend velmi sledovaný, v závodě se vyvaroval chyb a dojel šestý, jen pár sekund za týmovým kolegou. Po závodě pak souhlasil s názory, že nové předpisy zakazující tankování přispěly k nudnému průběhu. „Je to vlastně jenom start a pak jedete svým tempem a musíte se vyvarovat chyb,“ řekl Schumacher do TV kamer
po závodě. „Předjíždění je prakticky nemožné, pokud ten
druhý neudělá chybu. Lewis jednu malou udělal a Nico se dostal před něj, při zastávkách si to pak zase prohodili. A to bylo vše.“ A to bylo vše. Při daných podmínkách je to bohužel strategie, která bude i v dalších závodech.“
Schumacher přiznal, že on sám si jízdu užíval. „Řízení pro mě bylo i tak zábavné. Teď musíme zapracovat na dotažení těch, co jsou před námi.“

Více i zde : http://formule1.auto.cz/novinky/gp-bahrajnu-2010-hlasy-jezdcu-a-tymu-po-zavode.html
Hyundai i30 combi 1.4 T-GDI 2019
Uživatelský avatar
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 1463
Registrován: úte 25. bře 2008, 19:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Předchozí

Zpět na Motorsport

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků