MOTO

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: MOTO

Příspěvekod Ladis » ned 7. lis 2010, 15:02

No protože si všimly že maj poloviční sledovanost tupouni. :P
Xsara SX in Ex. 1.6 2003
Ladis
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 72
Registrován: pon 9. srp 2010, 18:06
Bydliště: Usti nad labem
Vůz: Xsara SX in Ex. 1.6 2003

Re: MOTO

Příspěvekod Kvido » ned 7. lis 2010, 21:19

Mě je vcelku jedno kde to dávají,mám všechny ty kanály včetně Sport 5 ,Nova sport a dalších.
Je to úspěch a Abajovi to přeju a u televize jsem fandil ,moc pěkná podívaná a napínavé až do konce. Jen Abaja má štěstí v zázemí a stojí za ním bohatý tatíček jinak ho v oblibě moc nemám. Osobně si myslím,že lepším talentem je chudák Lukáš Pešek než si zvyknul na kubaturu 250 už mu vrazili Moto2 a když zapršelo měl smůlu protože měl jen jednu motorku ,ale když měl dobré náčiní tak v kubatůře 125 ukazoval ,že jezdit umí. A přesně jak to říkali někteří jezdci v Moto2 ,Abaja si královskou třídu nazaslouží a je tam spousta dalších a lepších jezdců,jen má zasebou tu tlustou peněženku....
Ale dneska ,aspoň ukázal ,že peněženka neumí vyhrát závod a je potřeba bojovat,nechybovat a mít stěstí, opravdu jak ho moc nemusím jsem mu fandil,jel moc pěkně ,mohlo by to být už tak pořád.
Hyundai i30 combi 1.4 T-GDI 2019
Uživatelský avatar
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 1463
Registrován: úte 25. bře 2008, 19:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Re: MOTO

Příspěvekod mio » pon 8. lis 2010, 19:30

Jen info pro ty kteří nemají nebo nechtějí "placenou" televizi a fandí motocyklovému sportu.Na Astře 19.2 vysílá Sport 1 de. volně, sice v němčině ale kamera se dostane do boxů před a po závodě rozhovory z jezdci přímo ze "sedla" atd.Ten český komentář v moto GP na stanici nova (nova sport) je někdy stejně peklo :mrgreen: . http://www.sport1.de/
Uživatelský avatar
mio
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 1266
Registrován: pon 1. říj 2007, 19:30
Bydliště: Plzeň-sever
Vůz: Break 1,9 TD/C4 1.6 HDI

Re: MOTO

Příspěvekod SilverGhost » pon 8. lis 2010, 19:34

Taky jsem na to koukal a byl to super závod. Tak napnutě jsem už dlouho nesledoval žádnej závod. A nakonec to dobře dopadlo.
S těmi penězi to není tak jednoznačné a když je má, nevidím důvod, proč by nemohl jezdit kategorii, kterou chce. Spíš mi to přišlo trošku jako závist jiných jezdců. Celý motorsport je o pěnězích a buď jsi hodně moc vyjímečný talent, nebo přineseš peníze. Jiná cesta nahoru není a ani ten vyjímečný talent není zárukou úspěchu.
F*ck fuel Economy, my Ford just used all the gas your Hybrid saved ....
Obrázek
Uživatelský avatar
SilverGhost
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1363
Registrován: čtv 2. lis 2006, 20:33
Bydliště: Hradec Králové
Vůz: Seat Leon 2006

Re: MOTO

Příspěvekod řepák » stř 17. lis 2010, 8:31

mio píše:Jen info pro ty kteří nemají nebo nechtějí "placenou" televizi a fandí motocyklovému sportu.Na Astře 19.2 vysílá Sport 1 de. volně, sice v němčině ale kamera se dostane do boxů před a po závodě rozhovory z jezdci přímo ze "sedla" atd.Ten český komentář v moto GP na stanici nova (nova sport) je někdy stejně peklo :mrgreen: . http://www.sport1.de/

Taky toho experta nemůžu vystát , ale co s tím asi tak naděláme :shock:
Když jdou na Nově (a nejen HD) reklamy tak si pouštím Stv2 , sice to není tak kvalitní obraz ale u nás starších ročníků výroby této řeči stále a dobře rozumíme .
1.8/16V EXCLUSIVní černá a s křííííídlem, to bylo tenkrát ... pak to byl nějakej Japonec, ale žádný zemětřesení .
Za to teď , je to ,,pořádnej kočár,, . To už je od 20.6.19 historie
Š.S 125 AT
Bezpečná jízda především !
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Předchozí

Zpět na Motorsport

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků