Prostornost Xsary

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Příspěvekod lobello » čtv 25. led 2007, 16:01

pastynko: mas pravdu oktavia I. ma vzadu malo miesta este menej ako xsara. mame doma obidve auta a aj z prveho pohladu vidno ze okavia sa nechyta
pritom kufor ma kralovky velky len skoda ze to malo kedy vyuzijeme 8)
Uživatelský avatar
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 441
Registrován: pát 5. led 2007, 16:27
Bydliště: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX

Příspěvekod řepák » čtv 25. led 2007, 16:23

..... kdysi když švagrová chodila a žila s jedním holanďanem tak si chtěla mermomocí koupit auto a tak chodily a zkoušely a přebíraly až ve finále koupila novýho T. Yaris . Při jeho výšce 205 cm se konečně do tohoto autíčka nasoukal a prej měl ještě fóra .... Tedy byl to T.Y. 1. :D
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod drystone » čtv 25. led 2007, 21:22

No dyť to jsem chtěl říct, že ty 3 auta co jsem jmenoval, mají vzadu méně místa než Xsara...! :lol:
Uživatelský avatar
drystone
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 107
Registrován: sob 11. úno 2006, 9:22
Bydliště: Plzeň-Jih

Příspěvekod MasterOfPuppets » pát 26. led 2007, 22:36

Tak na výšku bych to u mě nerešil, u mě je to na šířku a xsara je v tomhle ohledu hodně prostorná :)
MasterOfPuppets
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 331
Registrován: stř 24. srp 2005, 11:19
Bydliště: Kladno, Střední Čechy
Vůz: Citroen Xsara I 1.8 VTS

Příspěvekod bleriot11 » sob 27. led 2007, 12:43

Chtěl jsem se zeptat,zda už někdo nocoval v kombíku?Jak hodně se to dá složit?Měřím 180.Dá se tam v pohodě vyspat?Dík
Uživatelský avatar
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1447
Registrován: pát 29. pro 2006, 19:32
Bydliště: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Příspěvekod Sbohem vąem » ned 28. led 2007, 15:13

Si děláš prdel né ? ty nevíš ,že Xsara je pojízdný hotel ?
Já mám sice hatchback ,ale i tam bych se v poho vyspal.spal jsem teda jenom ve feldě a v pohodě.
Sbohem vąem
 

Příspěvekod CHiP » ned 28. led 2007, 15:21

Kvido píše:spal jsem teda jenom ve feldě a v pohodě.

Já zatim jenom v AXu někde na odpočívadle na Slovenský dálnici a musím říct, že nic moc teda :D
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod miskod » pon 29. led 2007, 13:02

no ja ju mam teda trojdverovu, ale par vikendov som v nej prespal. Pokrcil som sa na zadne sedacky, predne som dal nadoraz dozadu, aby som sa neskotulal a vyspal som sa kralovsky. Oni tie sedacky v xsare su celkom makke a prijemne.
Niekde som tu cital, ze sa xsare aj celkom dobre sulozi...:-)
miskod
 

Příspěvekod bleriot11 » pon 29. led 2007, 20:21

Tak já tam chci pouze chrnět.Taky jsem spal v malých autech,ale teda očekávám,že ve Xsarošce se vyspím hodobóžově.
Uživatelský avatar
bleriot11
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1447
Registrován: pát 29. pro 2006, 19:32
Bydliště: Kutnohorsko,J.Hradec
Vůz: X2-BREAK ,2.0hdi- sloužila mi 10 let-nyní C-Crosser

Příspěvekod Rope » pon 29. led 2007, 20:33

My vyrážíme vždy dvakrát do roka (květen a září) na autoburzu do Březolup u Zlína, je to taková pánská jízda, prostě se nás vždy asi pět sejde, kamoši z Ostravy , Příbora, Kopřivnice a okolí, pozbíráme po dílnách co se dá prodat a hurá na burzu, dojedeme večer tam se napijeme , něco pogrilujeme a pokecáme a pak se spí v autech v X to jde, ale myslím že uvodní příspěvek spíše měl na mysli přespat v kufru a na sklopených zadních sedačkách. Tady už se to rozebíralo že to jde a že je podlaha rovná.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Příspěvekod Lonestar » pon 12. úno 2007, 23:18

To je jasný, vyspíš se tam v pohodě. Já teda nejsem žádnej obr... tak 178... ale žádnej problém. Zadní sedačky sklopíš do roviny s podlahou kufru. ( to třeba u feliny nešlo) a prima ložnice.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Lonestar
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 161
Registrován: pon 12. úno 2007, 11:43
Bydliště: Chýnov
Vůz: Dacia Duster 1,5 dci ( ex Xsara Break 1,9 TD)

Příspěvekod Jozef2413 » pát 23. úno 2007, 18:43

pastynko píše:
drystone píše:K těm sedadlům ve Xantii - viděl jsem v Xantii sedačky, které byly stejně tvatované a dokonce se stejným čalouněním jako je v mé Xsaře. Proto jsem to napsal. Ale neseděl jsem v ní...
Jinak k prostoru vzadu - Když si sednu za sebe a mám podle sebe nastavenou přední sedačku, ta vzadu úplně pohodlně sedím a i nějaké místo na kolena zbývá. I proto se mi Xsara líbila. Když to srovnáš s Octavií I., Golfem nebo tím Civicem z roku 2000 o kterém jsem psal, tak je na tom Xsara ve své třídě (!) docela dobře.


no v octavii I je podla mna vzadu menej miesta ako v Xsare !
Tak švaro ma oktaviu vyškou moc neoplivam ale ked si mam sadnut do zadu tak sedim ako na ne akem kolotoči neda sa tam nejako pohodlne sadnut je to pohodlie na ukor kufru ale to ma moc netrapi čo potrebujem odviest odveziem čauky
Uživatelský avatar
Jozef2413
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 67
Registrován: stř 3. led 2007, 21:50

Příspěvekod Verdom » stř 7. bře 2007, 8:38

Rozložit u kombika kufr a uvelebit se je v pohodě. Je to trochu tvrdší než spaní na sedačkách, ale je to hotel. Žádný tlumiče jako u feliny ti nepřekáží.Pro dva lidi pohoda. Vezl jsem v kombiku 2,40 desku na kuchynskou linku, 60 širokou, a dokonce jsem zabouchnul i kufr :P . Vešla se. Ale pokud by šly vyndat opěrky hlavy i vpředu, vešlo by se tam i víc.
.Obrázek
Uživatelský avatar
Verdom
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 9. zář 2005, 10:22
Bydliště: Jablonec n.N
Vůz: Xsara I 1.4 break, Peugeot 308SW Vti

Příspěvekod buby » pát 9. bře 2007, 3:15

Chlapi já mám jen 175. Docela z Vás jde strach. Ale místa mám taky dost
Xsara 1,6i break LPG!!!
Uživatelský avatar
buby
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 173
Registrován: pon 19. úno 2007, 20:36
Bydliště: Zürich, Switzerland
Vůz: Xsara picasso 1.6 Hdi

Příspěvekod levis501 » pát 9. bře 2007, 9:10

No, moje první auto byl Fiat Seicento, takže si dovedete představit, kolik tam asi bylo místa a jak se teď cítím v Xsaře. Bez plánku bych v Xsaře zadní sedačky hledal docela dlouho.
Xsara II Coupe 1,4i
levis501
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 333
Registrován: úte 30. led 2007, 13:05
Bydliště: Olomoucko

PředchozíDalší

Zpět na Nápady, vychytávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 62 návštevníků