Rozdíly Xsara I & Xsara II ?

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Rozdíly Xsara I & Xsara II ?

Příspěvekod Návštěvník » stř 22. úno 2006, 21:35

Ahoj :) jsem tady nová a ráda bych se zeptala co znamená rozdělení na Xsara I a Xsara II, zanedlouho budu majitelelkou Xsary 2.0 HDi tak bych chtěla být v obraze kde mám zajít pro radu :)
Návštěvník
 

Příspěvekod Martinez » stř 22. úno 2006, 23:06

Xsara I vyrabana priblizne do roku 2000 stara maska, mne sa osobne viac paci ako II, sam ju vlastnim :P no a "dvojka" vyrabana od 2000 po malom face lifte, dostala vacsie svetla vpredu a vacsie kolesa tusim .. 15" oproti 1. ktora mala 14". Inac ziadny rozdiel, mozno niektore karosarske diely su ine, ale inac nic.

xsara I - obrazok moj
xsara II - ta zelena vlavo hore na fore

cize zmena iba dizajnu a malych drobnosti, obidve su rovnako super auta :wink:
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Uživatelský avatar
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: sob 18. úno 2006, 13:24
Bydliště: Bratislava
Vůz: Xsara

Příspěvekod Mig45 » čtv 23. úno 2006, 12:00

Martinez píše:Xsara I vyrabana priblizne do roku 2000 stara maska, mne sa osobne viac paci ako II, sam ju vlastnim :P no a "dvojka" vyrabana od 2000 po malom face lifte, dostala vacsie svetla vpredu a vacsie kolesa tusim .. 15" oproti 1. ktora mala 14". Inac ziadny rozdiel, mozno niektore karosarske diely su ine, ale inac nic.

xsara I - obrazok moj
xsara II - ta zelena vlavo hore na fore

cize zmena iba dizajnu a malych drobnosti, obidve su rovnako super auta :wink:


Par dalsich uprav tam bylo napr. ridici jednotka BSI , tusim pridana druha lambda sonda atd.

Obecne zaklad stejny,ja bych asi sel do 2 kde je mensi pravdepodobnost,ze je to opraveny vrak .
:twisted:
Ford C-MAX
Citroen Xsara II coupe
Citroen Xsara II
Citroen Xsara I coupe
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 14. črc 2005, 20:47
Bydliště: Praha,Beroun

Příspěvekod Návštěvník » čtv 23. úno 2006, 21:58

děkuji za info :) dneska jsem si ji přivezla a doufám, ?e to není opravený vrak :)rok výroby pí?ou 2000, jestli II je ta zelená vlevo na obrázku tak mám I :), je v kombiku a na pohled vypadá pěkně :) no jako ?enská nepoznám co je uvnitř :) budu doufat ?e je to OK :)
Návštěvník
 

Příspěvekod msouk » pát 24. úno 2006, 13:15

Ika je vlastne co se podvozku tyce ZXko a IIka je uplne jiny auto. neni to tedy jen o jinych svetlech a kolech, ale o celem aute. da se rici, ze Ika je faceliftovany ZXko :)
msouk
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21. úno 2006, 12:17

Příspěvekod Martinez » čtv 9. bře 2006, 17:08

Dvojkova Xsara ma inaksi podvozok oproti I :?: :!:
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Uživatelský avatar
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: sob 18. úno 2006, 13:24
Bydliště: Bratislava
Vůz: Xsara

Xsara

Příspěvekod PetrO » pon 13. bře 2006, 8:24

Hlavne ma Xsara snad nejvetsi kufr ve sve tride - asi 420 litru, jeji nastupce C4 na jen neco klem 300 litru, a to je pro rodinu dost malo.
PetrO
 

Příspěvekod msouk » pon 13. bře 2006, 15:46

Martinez píše:Dvojkova Xsara ma inaksi podvozok oproti I :?: :!:


presne tak, zcela jiny
msouk
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 12
Registrován: úte 21. úno 2006, 12:17

Příspěvekod Návštěvník » pon 27. bře 2006, 22:50

tak ten podvozek mě taky zajímá, sly?ím to poprvé :?
Návštěvník
 

Nesmysl

Příspěvekod xamil HDi » pon 27. bře 2006, 22:58

Hele neblábol tady nesmysly. Na Xsaře II. se zvět?il rozchod kol a standartní jsou 15" kola. Jinak konstrukce podvozku zůstala.....tak neblábol nesmysly :evil:
xamil HDi
 

Re: Nesmysl

Příspěvekod Návštěvník » stř 29. bře 2006, 21:11

xamil HDi píše:Hele neblábol tady nesmysly. Na Xsaře II. se zvět?il rozchod kol a standartní jsou 15" kola. Jinak konstrukce podvozku zůstala.....tak neblábol nesmysly :evil:


Na II je jinej podvozek. Psali to přímo na stránkách Citroenu dokud se vyráběla. Bylo tam napsáno přímo tohle. Inovovaný podvozek na novém modelu je?tě zlep?il jízdní vlastnosti. Podle mě je předek stejnej ale zadek je jinak nastavenej,je tu??í a tolik se při nalo?ení nepotopí.
Návštěvník
 

Re: Nesmysl

Příspěvekod Návštěvník » stř 29. bře 2006, 21:12

xamil HDi píše:Hele neblábol tady nesmysly. Na Xsaře II. se zvět?il rozchod kol a standartní jsou 15" kola. Jinak konstrukce podvozku zůstala.....tak neblábol nesmysly :evil:


Na II je jinej podvozek. Psali to přímo na stránkách Citroenu dokud se vyráběla. Bylo tam napsáno přímo tohle. Inovovaný podvozek na novém modelu je?tě zlep?il jízdní vlastnosti. Podle mě je předek stejnej ale zadek je jinak nastavenej,je tu??í a tolik se při nalo?ení nepotopí.
Návštěvník
 

Příspěvekod Martinez » stř 29. bře 2006, 21:59

to znamena ze to rozsirili, ako inac by si to napisal aby sa to "lepsie" predavalo. inym slovom marketing
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Uživatelský avatar
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: sob 18. úno 2006, 13:24
Bydliště: Bratislava
Vůz: Xsara

Podvozek

Příspěvekod xamil HDi » ned 2. dub 2006, 9:17

Tak to souhlas. To, ?e sedají tu??í torzní tyče a udělají trochu vět?í rozchod, to není zcela jiný podvozek, to je vylep?ení. Na svý Xsaře mám podlo?ky kvůli nevyhovujícímu ET a taky nemů?u říct, ?e mám jiný podvozek. Tak?e slova o tom marketingu sedí. :wink:
xamil HDi
 

Další

Zpět na Nápady, vychytávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 návštevníků