Lapače nečistot/zástěrky

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Lapače nečistot/zástěrky

Příspěvekod MarekX » pát 9. lis 2007, 12:59

Ahoj. Zeptám se jestli jste nekdo nekupoval ke Xsaře Break 99,1,6 lapače nečistot neboli zástěrky. Auto mám po okna zas... . Na predchozim jsem to mel a docela to fungovalo. Pouľíváte to vubec někdo? Dnes se to na autech moc nevidi.........
Díky MarekX
MarekX
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 8. lis 2007, 10:08
Bydliště: Budislav u Litomyšle

Příspěvekod jarin » pát 9. lis 2007, 13:41

Na Xsaře je zatím nemám, ale na sluľebním transitu jo,dobrá věc, auto bylo stále zasraný, nejhorąí byly stopy po asfaltu, neustále sem to pucoval naftou, ted· je klid.
ex X1 1.9 TD silver break 99 s klubovýma podložkama :-)
Fofo II kombi 07
X1 1.8 99 exklusive
Uživatelský avatar
jarin
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 195
Registrován: stř 23. kvě 2007, 21:38
Bydliště: Dobřany
Vůz: Vw Touran ,Fofo II kombi 07,ex X1 99 silver break 1.9td, X1 99 sedan 1.8 exklusive

Příspěvekod rosta » pát 9. lis 2007, 13:54

Já mám originál a stejně mám auto zasraný po okna na to,aby si ho měl v tomhle počasí čistý je nejlepąí ho umít a strčit do garáľe a prostě nejezdit :lol:
Tomu zástěrky nezabrání,spíą jsou dobrý kdyľ sipou silnici kamínkama tak si neomlátíą prahy a spodky dveří.A taky ten co jede za tebou jich tolik neschytá.
rosta
 

Příspěvekod MarekX » pát 9. lis 2007, 14:11

Hm, to je fakt. Já ted jezdim dost po nespevněnych cestach a blato mam kolikrat az na strese. A to odletavajici blato me prave stve. Ze to je normalne zasvihany me nevadi.
Jezdim denně a parkuji venku, to fakt nema cenu mejt......
MarekX
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 42
Registrován: čtv 8. lis 2007, 10:08
Bydliště: Budislav u Litomyšle

Příspěvekod rosta » pát 9. lis 2007, 14:19

MarekX píše:Hm, to je fakt. Já ted jezdim dost po nespevněnych cestach a blato mam kolikrat az na strese. A to odletavajici blato me prave stve. Ze to je normalne zasvihany me nevadi.
Jezdim denně a parkuji venku, to fakt nema cenu mejt......

Tak to jo na to jsou zástěrky taky dobrý,určitě jsi je pořid :wink:
rosta
 

Příspěvekod Marek » pát 9. lis 2007, 22:15

Zástěrky mám uľ několik zim a zatím bez problémů. Koupil jsem neoriginál, ale mají na zadní straně vzorek udělaný z půlek Citroenských "stromečků", coľ se mi líbí. Horąí to bylo s připevněním, dole jsem dal ąroub s velkými podloľkami do plastového krytu v podběhu, ale nahoře se zástěrka musí ohnout kolem okraje blatníku a hnusná dodávaná spona nejen hrozně vypadá, ale ani nedrľí. Spravil to kousek plechu ohnutý do U a stisknutý po nasazení, musí to být alespoň 2mm ocel. Nejčastějąí efekt, který pozoruji, je při zajíľdění k chodníku, zástěrka se o něj otře dřív neľ kolo a dělá rámus.
Xsara Break 1.8 66kW LPG
Marek
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 822
Registrován: úte 25. říj 2005, 11:49
Bydliště: Plzeň
Vůz: X1 Break, 1.8 8V LPG,r.v.1999

Příspěvekod lobello » úte 13. lis 2007, 17:19

ked som kupoval novu xsaru, mal som na prednej aj zadnej naprave original zasterky. bohuzial vydrzali len jednu zimu...su z tvrdeho a nepoddajneho plastu ktory lahko praska...teraz mam univerzalne z gumy uz 3.rok a som maximalne spokojny...inac moja skusenost je taka ze zasterky vela spiny nezadrzia...skor som ich dal z dovodu ochrany prahov pred odlietajucimi kamienkami
Uživatelský avatar
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 441
Registrován: pát 5. led 2007, 16:27
Bydliště: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX


Zpět na Nápady, vychytávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků