hasící přístroj

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

hasící přístroj

Příspěvekod mrazík » ned 3. srp 2008, 12:20

Ahojte, zajímalo by mě, kde máte umístěnej hasičák. Jedu do PL a tam je nutností. Hasící spray bratrům Polákům nestačí :nasr? . Mám X1 3dv. Řeąení v kufru je krajní nouze. Pokud by se naąla i fotečka, bude jen líp. Díky moc. A přeju hezký dovolený. :sun:a :mudr:
mrazík
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 128
Registrován: stř 7. lis 2007, 13:12
Bydliště: skoro Hradec králové
Vůz: X1,1998,1.4i, stříbrný a malinky

Příspěvekod majer » ned 3. srp 2008, 13:22

Mám auto dovoz Belgie a hasičák mám umístěný u spolujezdce na středovém panelu ,kamarád ho namontoval pod sedadlo spolujezdce....
Xsara break 1,9D ,r.v.02....... f plné palbě :-)
Uživatelský avatar
majer
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 137
Registrován: stř 25. črc 2007, 7:49
Bydliště: Ostrava
Vůz: byla:xsara break 1,9D r.v.02,nyní: P406 2,0Hdi 80kw

Příspěvekod Cvrček » ned 3. srp 2008, 15:41

Já nevím,ale přes polské území jezdím docela často a uľ mě třikrát kontrolovali a hasicí spray jim stačil. Pokaľdé to byl někdo jinej a nikdo z nich nic nenamítal.
Uživatelský avatar
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4553
Registrován: čtv 7. čer 2007, 10:33
Bydliště: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Příspěvekod Kvido » ned 3. srp 2008, 16:20

Ano hasičák vyľadují a znáte nová pravidla v Polsku ?
Při zastavení policejní hlídkou nesmíte vystupovat z vozu,musíte rozvítit výstraľná světla,zhasnout motor,stáhnout okénko a poloľit obě ruce na volant,doklady ukazujete aľ vás policista k tomu vyzve,pokud tak neučiníte,můľe to policista povaľovat za vlastní ohroľení a můľe vás zatknout. Trochu mi to připomína ameriku nebo americké filmy,ale samí asi ví co je v jejich zemi nezbytné a já přitom velice rád z vozu vystupuji a policistům doslova stojím za zadkem.
Jinak uvítal bych i nějaké fota,taky mám hasičák,ale zatím v kufru,na dovolenou jsem ho přidělal na suché zipy u spolujezdce,ale to moc nedrľí a nechce se mi moc dělat díry a tak aby nezávázel nohám a byl dostupný,nejlépe po ruce,kdyľ se něco stane a nepůjdou otevřít dveře je mi v kufru na prd a pod zadní sedačkou moľná taky. Zkusím sehnat drľák co byl ve feldách byl s řemínkem,ikdyľ teď ho mám v plastovém drľáku a taky by ąel nějak přikurtovat,budu uvaľovat dál.
Uživatelský avatar
Kvido
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 1463
Registrován: úte 25. bře 2008, 19:19
Bydliště: Frýdek-Místek
Vůz: Hyundai i30 combi, 1.4 T-GDi,2019

Příspěvekod viteon » ned 3. srp 2008, 18:10

mám ho včetně drľáku vpravo vzadu v kufru - v roľku u konektorů zadní svítilny. Najdu-li fotku, přidám, z fora uľ zmizela, bylo to uľ staré téma.
Uživatelský avatar
viteon
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 3765
Registrován: pát 15. črc 2005, 8:46
Bydliště: BRNO, 209km od Dolní Lutyně
Vůz: (A-C4 1,6ka) + (V-C-HR 1,2ka)

Příspěvekod urpin » ned 3. srp 2008, 20:02

taky ho mám v kufru a docela se mu tam líbí :D
současnost - Toyota C-HR 1.2
bejvalka - C4 3dv 1.6ka okřídlené VTR
bejvalka - Xsara 3dvířková 1.4ka
Uživatelský avatar
urpin
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1681
Registrován: ned 8. dub 2007, 9:56
Bydliště: 25 km od Ostravy a 209 km od Brna, Dolní Lutyně
Vůz: Toyota C-HR

Příspěvekod Rope » ned 3. srp 2008, 20:32

Já ho mám stejně jako Viteon, vpravo.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Příspěvekod rosta » ned 3. srp 2008, 20:42

A já ho nemám vubec :oops: Hned zítra si ho jdu koupit :D
rosta
 

Příspěvekod ColinMcRay » ned 3. srp 2008, 20:48

mám takovou nouzovku 0.5kg spray v kufru
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
ColinMcRay
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1551
Registrován: sob 16. čer 2007, 13:12
Bydliště: OSTRAVA... ke Xsamarádům blíž než se zdá
Vůz: ŠKODA Auto... Simply Rebel

Příspěvekod Miklásek » pon 4. srp 2008, 16:40

Kvido píše:Ano hasičák vyľadují a znáte nová pravidla v Polsku ?
Při zastavení policejní hlídkou nesmíte vystupovat z vozu,musíte rozvítit výstraľná světla,zhasnout motor,stáhnout okénko a poloľit obě ruce na volant,doklady ukazujete aľ vás policista k tomu vyzve,pokud tak neučiníte,můľe to policista povaľovat za vlastní ohroľení a můľe vás zatknout.



:shock: :shock: :shock:
Uživatelský avatar
Miklásek
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 292
Registrován: úte 20. kvě 2008, 21:25
Bydliště: Dolná Súča, pracovne Praha
Vůz: Xsara Break 1,9TD SX, Citroen C5 I Break 2,2 HDi Exclusive

Příspěvekod jarin » pon 4. srp 2008, 20:45

Já mám Xsaru taky z Belgie,taky mám hasičák na středovém panelu u spolujezdce. Plus Pyrocool v kufru. :mudr: (inu hasič) :D
ex X1 1.9 TD silver break 99 s klubovýma podložkama :-)
Fofo II kombi 07
X1 1.8 99 exklusive
Uživatelský avatar
jarin
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 195
Registrován: stř 23. kvě 2007, 21:38
Bydliště: Dobřany
Vůz: Vw Touran ,Fofo II kombi 07,ex X1 99 silver break 1.9td, X1 99 sedan 1.8 exklusive

Příspěvekod mrazík » pon 4. srp 2008, 21:14

jó, díky moc. Taky mě tu tam napadlo, kde je výfuk klimy na nohy ( v zadní části tunelu ). Snad spolujezdec nebude prskat ľe nemá místo :mad?. . Zítra pro něj jedu ( 2 kg ). Aľ přidělám - nafotím.
mrazík
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 128
Registrován: stř 7. lis 2007, 13:12
Bydliště: skoro Hradec králové
Vůz: X1,1998,1.4i, stříbrný a malinky

Příspěvekod Verdom » úte 5. srp 2008, 20:11

No do Polska jezdím celkem často. Vľdy jsem vystupoval. Asi si dám pozor a uľ nebudu, aby mě nezaąili. :lol: Jako hasičák jim ale stačil obyč spray. Jen prskali ľe je proąlý. :roll: Budu asi muset pořídit něco co není na hraní a asi to skončí pod sedačkou spolujezdce.
.Obrázek
Uživatelský avatar
Verdom
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 9. zář 2005, 10:22
Bydliště: Jablonec n.N
Vůz: Xsara I 1.4 break, Peugeot 308SW Vti

Příspěvekod Marek » úte 5. srp 2008, 21:10

Vím, ľe se to nemá přivolávat, ale myslete chlapi taky na to, ľe při bouračce by hasičák neměl poletovat po autě a náraz můľe přijít z jakékoli strany. Kdo zaľil, ľe ho postrčilo auto co nedobrzdilo, ví, co tím myslím. V Xsaře mám Pyrocool ve schránce před spolujezdcem (do Polska nejezdím :D ). Ve Formanovi jsem měl dvoukilový hasičák naleľato před sedadlem řidiče. Byl v originál drľáku co je má být svisle a má dva pásky s rychlosponkami. Přiąrouboval jsem ho k pevné páskovině pomocí daląí menąí páskoviny (místo podloľek). K pevné páskovině byly navařené kousky páskoviny vodorovně, které byly přiąroubovány ke zvýąené podlaze vedle ąroubů, co drľí kolejnice sedadla. ©rouby asi M10 (uľ si to nepamatuji přesně), samořez nepovaľuji za dostatečný. Jestli by to ąlo v Xsaře nevím, nemám jí tak dokonale zkouknutou a uľ je tma. Takľe moľná jen pro inspiraci... Ty rychlosponky a pásky byly celkem pevné, odhadoval jsem, ľe 20G by měly vydrľet (připevnění nádrľe LPG je testováno na 20 nebo 25G). Jen při nastupování jsem někdy zavadil o levou sponu a rozepnul ji :( .
Xsara Break 1.8 66kW LPG
Marek
Xsamarád
Xsamarád
 
Příspěvky: 822
Registrován: úte 25. říj 2005, 11:49
Bydliště: Plzeň
Vůz: X1 Break, 1.8 8V LPG,r.v.1999

Příspěvekod spy » úte 5. srp 2008, 21:25

Tak koukám ľe můľu být rád ľe mě při výletech do Polska za zákazníkama nestavili policajti, protoľe hasičák sem v naąich firemních vozech zatím opravdu neviděl :-(
mitä?
Uživatelský avatar
spy
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 8. kvě 2006, 15:26
Bydliště: Plzeň...
Vůz: Volvo C70/Volvo V70R/Škoda Octavia II 1,8TSI

Další

Zpět na Nápady, vychytávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků