Zámek bezpečnostních pásů

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Zámek bezpečnostních pásů

Příspěvekod Dusan » sob 2. zář 2006, 10:46

Ahoj,mám problém v tom,?e mi přestala na palubce svítit kontrolka nezapnutých pásů(je to ten čevený panáček s pásem).Kontrolka je nalevo pod klíčem imobilizéru.Kdy? jsem dneska propojil dráty co vedou do zámku,tak kontrolka svítila.Tak?e ?árovka je OK.Nevíte někdo,kde by mohl být problém a jestli ten zámek jde nějak rozdělat??Dík za Va?e odpovědi.
Citroen Xsara break
1.8i/66kw;r.v.1999
Dusan
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 139
Registrován: sob 16. črc 2005, 14:18
Bydliště: Hradec Králové

Re: Zámek bezpečnostních pásů

Příspěvekod řepák » úte 5. zář 2006, 16:00

Du?an píše:Ahoj,mám problém v tom,?e mi přestala na palubce svítit kontrolka nezapnutých pásů(je to ten čevený panáček s pásem).Kontrolka je nalevo pod klíčem imobilizéru.Kdy? jsem dneska propojil dráty co vedou do zámku,tak kontrolka svítila.Tak?e ?árovka je OK.Nevíte někdo,kde by mohl být problém a jestli ten zámek jde nějak rozdělat??Dík za Va?e odpovědi.

Buď rád ?e ti to nesvítí do očí !
Já kdy? jedu ráno do práce tak se nepásám :1. jedu za tmy a za 2. jedu 2 km. :D
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod Rope » úte 5. zář 2006, 19:50

Taky jsem se nepásal, taky jsem byl borec, taky jsem jel jen2km od mámy, taky se přece nic nemohlo stát. Najednou si borec v protisměru vzpoměl ?e si chce zdřímnout a vletěl do mě čelně.
Jsem rád ?e svítí do ksichtu, nechci u? nikdy čelně bourat.
!!!!!CHCI ?ÍT!!!!!!
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Zámek bezpečnostních pásů

Příspěvekod MP » úte 5. zář 2006, 20:58

Řepák napsal : Já kdy? jedu ráno do práce tak se nepásám :1. jedu za tmy a za 2. jedu 2 km. :D[/quote]

Nechci ti do toho kecat , ale já bych ty pásy pou?íval . Nic příjemnýho le?et dvě a půl hoďky na chirurgii , a nechat si spravovat xsicht podle fotky v občance . Otevřená zlomenina nosu , vyra?ený zuby ... tejden nejíst nic ne? jogurty a pivo skoro srkat brčkem . Nebylo to teda z toho ?e jsem nebyl připoutanej v autě , ale v důsledku to vy?lo na stejno . Zkrátka brzdí? xsichtem o pevnou a tvrdou překá?ku . Díky ?ikovným rukám pana doktora , dnes není skoro nic poznat . Den předtím ne? se mi to povedlo , jsem koupil Xsaru ... skoro měsíc trvalo ne? jsem si ji pořádně mohl u?ít .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod Sbohem vąem » stř 6. zář 2006, 7:31

Já teda v autě je?tě nikdy neboural a ani jsem nabourán nebyl,ale vyboural jsem se na motorce asi v 60 km rychlosti a taky jsem se pěkně dotluk,ikdy? motorka nemá pásy,zanechalo to ve mě důsledek,jeliko? ta nehoda byla taky z blbosti ,přemís?oval jsem se z hospody na fotbalové hři?tě bylo to cirka 500 m po vedlej?ích cestách a měl jsem v sobě 2 pivka,byl jsem rád ,?e jsem z toho vyvázl jen s odřeninami,ale přilba byla na padr?,jeliko? to semnou ?vihlo hlavou napřed a motorka taky pěkně rozbitá,příčina byla vy??í rychlost ,alkohol v krvi a metrový pes před předním kolem.Od té chvíle vím jak to bolí.
Teď ikdy? jedu s rodinou nakupovat do místního Kauflandu cca 1 km ,pou?íváme v?dy pásy v?ichni,jeliko? stačí abych ujel pouhý metr a mohl bych toho hodně litovat.
To,?e se nepoutá? je tvoje frajeřina,mo?ná jsi právě je?tě nezkusil jak to bolí.
Sbohem vąem
 

Příspěvekod řepák » stř 6. zář 2006, 17:46

Já tedy kdz? jedu do práce tak mi tady máme 2 2-pruhový silnice tak?e ....
Vo tom by se dala vést dlouhá řeč... :D
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod Rope » stř 6. zář 2006, 18:29

Já kdy? do mě vletěla ta mazda 6 jsem zrovna vyjí?děl z autobusové zastávky na 4 proudovce v rovném místě, tak?e do mě napálil jakoby v odstavném páse.
A na motorce před pár laty mě taky sejmul kok.. ve dvanasettrosce. Rovná cesta v protisměru nic, vidí? pětset metrů před sebe, cesta kterou zná? a jezdí? denně. Pár aut za sebou, předjí?dí? a jediná odbočka doleva, přikázaný směr rovně, zákaz odbočení vlevo a na boční cestě zákaz vjezdu. No a kdy? jsem předjí?děl toho kok... tak bez blinkru to rubnul doleva. Něco jako Ivan Hlinka, akorát v soubě?né jizdě a akorát já pře?il.
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín


Zpět na Nápady, vychytávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 46 návštevníků