Výbava Xsary ,jízdní vlastnosti,prostor,bezpečnost,poruchy..

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

VTS ?

Příspěvekod řepák » pát 30. čer 2006, 17:05

81 kW
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Jak je to s výbavou.

Příspěvekod Hanes » pon 4. zář 2006, 10:03

Nikde jsem nena?el určení názvu výbavy. Mám xsaru jen krátce, zatím se moc neorientuji v názvoslový výbav, někdo prodává royal exclusive, někdo jen exclusive, někdo nic, jen vypí?e co má.


já mám xsaru break rok 98
výbava:4x airbag, rádio na kazetu-ovládání na volantu,přední okna v elektrice, abs, autom. climatizaci, dálkovej centrál v klíčku-klíček lámací, sedačky tmavě ?edé, tonovaná okna-to asi mají v?echny.
Jakou to mám výbavu?
Děkuji za odpověď.
Xsara break 1.9td
Uživatelský avatar
Hanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 2. zář 2006, 12:49
Bydliště: Královehradecko

Příspěvekod frgy » pon 4. zář 2006, 18:29

Zdravím, pokud by jsi měl výbavu Exclusive měl by si mít na předních dveřích v tom černém lemu napsáno místo jakej tam má? motor právě to Exclusive. Podle toho co pí?e? má? standart. výbavu + ovládání na volantu. Já mám 99 1.8i výbava př. mlhovky, klima, ABS, servo, přední el.okna, 4x airbag na čeným plastu na dveřích pávě napsáno 1.8i.Pokud má? opravdu Exclusive měl by si mít je?tě de??. senzor 4x el. okna a klima je mo?ná digitální světla by měly být jestli mě pamět neklame H1 mo?ná je to H7 teď fakt nevím. Já mám H4. Potah sedaček mám ?edivý s barevnejma čárkama Exclusiva má místo nich takový ?edočerný listy ty jsou i na opěrkách ve výbavě co mám já jsou opěrky pouze ?edý. Podobný případ byl před lety v TV chlap koupil ZX a v TP měl napsáno výbavy AURA ale nějak se mu to nezdálo. Tak ?el za tím a zjistil ?e při přihla?ování auta byla zapsána lep?í výbava ne? na autě doopravdy byla a bazárník tak na něm je?tě vydělal nějakejch 20-30klacků tak doufám a ty doufej ?e to nebyl i tvůj podobnej případ. :)

99 1.8i 5dvěří klima červená metal dovoz F
frgy
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: ned 12. bře 2006, 21:11
Bydliště: Přeštice
Vůz: Xsara 1.8i 1999, Škoda Fabia combi 1.4i 16V

Příspěvekod Hanes » pon 4. zář 2006, 20:10

Klimu mám automatickom-digitální, mlhovky jsem zapoměl napsat, proto?e jsem je je?tě nezadělal zpět, ale z výroby jsou, více méně je mi jedno jakej název výbavy mám, to co je v autě mi naprosto vyhovuje a věř mi ?e jsem si za to nepřiplatil ani korunu, tak?e to co mám je standard-to je fajn, takovou výbavu skoro v základu jsem nečekal, kdy? se podívám na golfa3 combi kterého jsem měl taky na seznamu aut ke koupení tak ten nemá zdaleka to co má tato xsara, vět?ina jich je s ručními okny a bez klimy nato? automatické.
Mám tu samou výbavu jako ty, s těma sedačkama si nejdem jistej ale nějaký nesmysly na nich jsou, jakej mají tvar ale nevím. Na dveřích mám motor a ne nápis. Děkuji za vysvětlení.
Můj přízpěvek vznikl jen ze zvědavosti, nevěděl jsem ?e se to na autě pí?e, jen mě zaujaly ty inzeráty s výpisem výbavy stejným jako mám já, tak proto.
Xsara break 1.9td
Uživatelský avatar
Hanes
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 99
Registrován: sob 2. zář 2006, 12:49
Bydliště: Královehradecko

Příspěvekod spy » pon 4. zář 2006, 22:19

Mám úplně to samé, Xsara 98 hatch.

Při shánění auta jsem potkal i Exclusiv a ta měla navíc určitě vyhřívání sedaček a taky takovou zvlá?tnost - i levý zrcátko v elektrice. Mě stra?ně překvapilo ?e moje Xsara má v elektrice jen pravý zrcátko a levý je normálně manuál.
Uživatelský avatar
spy
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 8. kvě 2006, 15:26
Bydliště: Plzeň...
Vůz: Volvo C70/Volvo V70R/Škoda Octavia II 1,8TSI

Příspěvekod řepák » úte 5. zář 2006, 15:36

Henesi a odkud to auto je?
To jsem tady u? taky ře?il .
Já mám org. EXCLUSIVE : ton. okna kompl. v ele , obě zrcátka v ele , radio s cd - čte i pálený s ovl. na volantu.4 airbagya somo i klima ...... a jak u? jsem tady někde psal tak mám i doplňky v imit. dřeva .
Akorát mi chybí vyhřívání sed. a čelního okna .
Já ji mám ze ?vajcu . r.v 23,2,2000 ..to jsem zjistil ve značkovym servisu.
1.8/16V .. 81 kW.
.....a teď p dovolených jsem jel Chorvatsko za 6,7l/100km
Tak?e s určením výbavy to tady není lehké
Čau
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod CHiP » úte 5. zář 2006, 16:40

spy: To spí? bylo auto bouchnutý na řidičovy dveře a někdo tam dal dveře z Xsary s manuálním seřizováním zrcátek :roll:, nedávno tu zase někdo koupil Xsaru a jeden světlomet měl se ?árovkou H4 a druhý 2x H7 :shock:
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod Návštěvník » úte 5. zář 2006, 16:46

CHiP píše:spy: To spí? bylo auto bouchnutý na řidičovy dveře a někdo tam dal dveře z Xsary s manuálním seřizováním zrcátek :roll:, nedávno tu zase někdo koupil Xsaru a jeden světlomet měl se ?árovkou H4 a druhý 2x H7 :shock:

. Tak to jsem je?tě nesly?el ! To je bomba ! :lol:
Návštěvník
 

Příspěvekod ElTorpedo » úte 5. zář 2006, 17:45

Kdy? jsme u toho já mám 1.8 16v r.v99 původem ze ?výcar a mám vzadu na kufru ?títek s nápisem OPERA, nevím přesně co je na tom extra, v čem je xsara odli?ná ne? ostatní kolegyně, barvu mám no nevím zelená metal, ale taková no vyblitá zelená, něco jak ?KODA 120 TOPOLOVÁ ZELENÁ V METLE.Název výrobce se mi nepodařilo zjistit, Jinak výbava :v?e kromě senzoru de?tě,vyhřívání sedadel a čelního skla, bez zadních oken v elektrice a ovl. sedadel v el.No nevěděl jsem, co bude krat?í vyjmenovat. Jestli to co mám nebo to, co ne. A ono je to asi jedno.Dík za reakce.Jo s timhle ?títkem jsem viděl je?tě Xantii,Xsaru je?tě ne.
Uživatelský avatar
ElTorpedo
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 11. srp 2006, 17:14
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod řepák » úte 5. zář 2006, 18:14

ElTorpedo píše:Kdy? jsme u toho já mám 1.8 16v r.v99 původem ze ?výcar a mám vzadu na kufru ?títek s nápisem OPERA, nevím přesně co je na tom extra, v čem je xsara odli?ná ne? ostatní kolegyně, barvu mám no nevím zelená metal, ale taková no vyblitá zelená, něco jak ?KODA 120 TOPOLOVÁ ZELENÁ V METLE.Název výrobce se mi nepodařilo zjistit, Jinak výbava :v?e kromě senzoru de?tě,vyhřívání sedadel a čelního skla, bez zadních oken v elektrice a ovl. sedadel v el.No nevěděl jsem, co bude krat?í vyjmenovat. Jestli to co mám nebo to, co ne. A ono je to asi jedno.Dík za reakce.Jo s timhle ?títkem jsem viděl je?tě Xantii,Xsaru je?tě ne.

Tak teď lituju toho ?e nemám je?tě digifo?ák... Ale někde tady máme tu cedulku vyfocenou.
.... de??ový senzor mám taky ...
OPERA .. To bude něco jako byl třeba u ?kodovek Black line nebo Solitaire ...
Asi se to bude vstahovat k tý barvě. Já tedy osobně OPERÁM nerozumím a taky tady nemusím ale vím co má? asi za barvu . Ta je docela pěkná , no já mám čermou.
Čau
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod ElTorpedo » úte 5. zář 2006, 18:19

Asi jo,ta Xantie byla ve stejný barvě.Fakt je ?e tahle barva se na Xsaře moc nevidí,neví? Řepáku jak zjistit obchodní název??
Uživatelský avatar
ElTorpedo
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 107
Registrován: pát 11. srp 2006, 17:14
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvekod spy » úte 5. zář 2006, 20:11

CHiP píše:spy: To spí? bylo auto bouchnutý na řidičovy dveře a někdo tam dal dveře z Xsary s manuálním seřizováním zrcátek :roll:, nedávno tu zase někdo koupil Xsaru a jeden světlomet měl se ?árovkou H4 a druhý 2x H7 :shock:

To bylo samozřejmě první co jsem si pomyslel, ale dveře podle v?eho měněný nejsou (auto koupený jako nebouraný, asi byla stříkaná akorát kapota) a hlavně ovladač na přístrojové desce má opravdu pouze jednu polohu - nedá se s ním čudlíkovat doleva doprava, jako to bylo v té Xsaře Exclusiv, ve které sem seděl.

Myslím ?e jsem pak prohlí?el je?tě nějaký Break ze stejného roku a měl stejnou situaci se zrcátkem
Uživatelský avatar
spy
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 252
Registrován: pon 8. kvě 2006, 15:26
Bydliště: Plzeň...
Vůz: Volvo C70/Volvo V70R/Škoda Octavia II 1,8TSI

Příspěvekod CHiP » úte 5. zář 2006, 20:12

:P
Přílohy
exclusive.jpg
Exclusive
exclusive.jpg (29.81 KiB) Zobrazeno 17119 krát
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod Martinez » stř 6. zář 2006, 8:34

Ma tu niekto vybavu "Plaisir" ako ja ? :wink: tiez sranda ... bolo ich asi trochu viac
MOTOROVÉ OLEJE, predajňa Bratislava http://www.eoil.sk
Uživatelský avatar
Martinez
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 127
Registrován: sob 18. úno 2006, 13:24
Bydliště: Bratislava
Vůz: Xsara

Příspěvekod řepák » stř 6. zář 2006, 17:51

ElTorpedo píše:Asi jo,ta Xantie byla ve stejný barvě.Fakt je ?e tahle barva se na Xsaře moc nevidí,neví? Řepáku jak zjistit obchodní název??

Zajeď do autor.servisu a má? to ..
Jestli za to ty k.. nebudou chtít zaplatit .
Odkud jsi ?
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

PředchozíDalší

Zpět na Nápady, vychytávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků