Výbava Xsary ,jízdní vlastnosti,prostor,bezpečnost,poruchy..

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Výbava Xsary ,jízdní vlastnosti,prostor,bezpečnost,poruchy..

Příspěvekod Mufíno » pát 2. čer 2006, 15:24

Já mám xsaru 2.0Hdi exclusiv r.v.2000 a mám tam 4xairbag,ABS,klima,4x okna v elektrice,el.zrcátka,senzor de?tě,dál mi momentálně nic nenapadá.Na boční airbag je zvlá?? kontrolka.Já mám jednu kontrolku na přední a druhou na boční.K te klimo?ce si myslím,?e v poloze auto si to reguluju automaticky mno?ství vzduchu.Vedle hodin je v pravo malá mří?ka a pod ní je malej motorek s čidlem,čidlo by mělo být čisté zbavené prachu a toto zařízení je spojeno s automatickou klimatizací a to,kdy? si zvolí? po?adovanou teplotu třeba 22 stupňů a zapne? klima,tak po dosa?ení zvolené teploty v autě by se měla klimo?ka sama vypnout a při vy??í teplotě sama opět zapnout.
Mufíno
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 27. kvě 2006, 5:50

Příspěvekod CHiP » pát 2. čer 2006, 17:05

Mám rv 97, Exclusive, ale jestli to opravdu exclusive je nevím, někdo psal, ?e ve výbavě by mělo být ovládání rádia na volantu, to nemám. Dále mám 4x el. okna, ABS, airbag jenom u řidiče, el. zrcátka, poloautomatickou klimu, vý?kově stavitelný sedadlo, vertikálně i horizontálně stavitelný volant. Na víc si zrovna nevzpomínám.

Mufíno: Mluví? tu o klimatroniku, tam si nastaví? teplotu digitálně a o víc se nestará?, tady si sice nastaví? teplotu 22°C, ale nemůsí to vůbec odpovídat skutečnosti. Doká?e to regulovat teplý/studený vzduch, ale jenom ten zvenku. Kdy? je velký rozdíl teplot, fouká to hodně, kdy? minimální, skoro to nefouká. Klimu si musí? zapnout sám, vhání to pořád ledově studený vzduch, jen to reguluje jeho mno?ství, tak?e po chvíli si stejně klimu musí? vypnout ručně, byla mi u? hrozná zima a po vypnutí klimi to začlo topit, fakt jsem tam měl jak v ledničce :lol:
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Exklusiv

Příspěvekod MP » pát 2. čer 2006, 17:14

Mám 1,9TD z 98 roku v Exklusivu s tímto:
V?echna okna v elektrice,klima,de??ovej senzor,stavitelný sedadlo řidiče,ve dvou osách stavitelnej volant,ovl. radia na volantu, 2 přední a 2 boční airbagy,tónovaný skla,zrcátka v elektrice,polohovatelný sedadlo spolujezdce,přední světla 2 x H7... ABS nemám, ani mlhovky...i kdy? ty tam byli , ale dostalo to ranu na nárazník a je tam novej a bez mlhovek ( instalace je nata?ená )
A to na tom čudlu k ovládání ventilátoru - Kdy? to dám na AUT a ten knoflík úplně vpravo na odml?ování čelního okna , tak v zimě to je fučák jak sviňa :D :shock: :D -podle venkovní teploty , a a? se vzduch v autě trochu ohřeje tak to valí pomalu . Pak stačí kdy? někdo vystoupí z auta a jak se votevřou vrátka a dostane se tam studenej vzduch , tak to zase na chvíli valí trochu víc ....
Naposledy upravil MP dne pát 23. bře 2007, 9:37, celkově upraveno 5
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod Sbohem vąem » pát 2. čer 2006, 19:31

Nazdárek,já mám taky 1.8 16V Exclusive (1998).
Mám : 2 airbagy,ABS,4x okna elektrika,zrcátka(vyhřívané,elektrika),autoklimu,ovládání na volantu,de??ový sensor,tónovaná skla i zrcátka,vy?kově nastavitelné sedadlo řidiče,nastavitelný volant ve dvou osách,loketní opěrky,odpočinková poloha spolujezdce,přední mlhovky,?árovky 2xH7 blue line,vzadu kotouče a pod kapotou 110 kobyl.
Jen mám nesmyslně tachometr cejchován do 200 km/h,kdy? to dá i 230 km/h.Ale chtěl bych tam skusit pokud se mi ho podaří sehnat dát z VTSa v některých bylo na tachu 240 km/h.
Sbohem vąem
 

Příspěvekod CHiP » sob 3. čer 2006, 14:52

Tak?e dále mám: tonovaný skla, přední světlomety 2xH7, de??ový senzor, mlhovky.
Jenom doplnění k minulému příspěvku, třeba tu je?tě někdo na něco přijde na co se tu zapomnělo :P

PS: To Exclusive mám napsaný na předních dveří, u vět?iny Xsar jsem si v?imnul, ?e tam mají motorizaci :). Já na autě nikde motorizaci nemám :P
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod Mufíno » sob 3. čer 2006, 19:22

Je?tě jsem si vzpomněl na dal?í výbavu:přední mlhovky,ovládání radia na volantu,ale to stejnal nefachčí,mám neoriginál rádio a do redukce se mi zatím nechce,ten nápis mám na obou stranách,dále mám imitaci dřeva.

Chip:Já jsem měl Ford Mondeo a tam jsem měl plný klimatronik zcela digitální,kde se opravdu nastavila teplota,kterou to dodr?ovalo,tady to stou teplotou nemám je?tě pořádně vyzkou?ené,mám xsaru 10 dní,ale s tím čidlem by to měla být pravda,ale je jasný,?e tu klimo?ku si musí? zapnout a pak následně vypnout,ale myslím si ,?e sice kontrolka svítí,ale kopresor by se měl odpojit po dosa?ení zvolené teploty,ale nemám to vyzkou?ené v praxi,tak mi to alespoň říkal kamarád co dělá v servisu,dělá i hodně autoelektryku.Mo?ná,?e to je jinak nevím.Ale před Fordem jsem měl ZX break 1.4 a tam byla klimo?ka jen ac tlačítko a ?ádné čidlo vzduchu v autě nebylo,alespoň si to myslím,měl jsem auto 2 měsíce ne? mi ho jeden občan zru?il.taky před xsarou jsem měl 2 roky formana a tam nebylo nic,kromě dálky,která mi po ztrátě klíčů chybí na xsaře.
Mufíno
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 16
Registrován: sob 27. kvě 2006, 5:50

Příspěvekod CHiP » sob 3. čer 2006, 20:55

Mufíno: Jak jsem u? psal, tady to dr?í přibli?ně nastavenou teplotu tím ?e kdy? je ventilátor v poloze auto, tak při velkém rozdílu teplot to fučí hodně, při malém jen lehký vánek, teplotu vzduchu to reguluje samo, ale jakmile je to u? bez klimi málo, zapnu si klimu ručně sám, postupně to jenom ubírá na intenzitě foukání, a? to fouká jen tak malinko, ale po půl hodině mi i tak začne být zima a klimu musím vypnout :)
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod Poky » pát 16. čer 2006, 8:31

Já mám teda 4 airbagy, a ty boční jsou přímo v sedačce. U? jsem taky viděl xsaru se se?itýma sedačkama :lol:

Jinak jestli někdo nemá multifunkční volant, tak nemá exclusive (pokud teda ten volant nebyl měněnej). Já mám sice výbavu exclusive, ale oznaeční exclusive nemám:-)
Poky
 

Exclusive

Příspěvekod » sob 17. čer 2006, 8:24

Tak já taky přispěju : 1,8 16V rv 2/2000 , ovlad. r. na volantu, tonované okna , de??ový senzor, 4 okna v el., 4 pytle, na elektronech, a ted asi to nej !
,, mám doplňky v imitacio dřeva a to si myslím je to rozhodující .
Zdarec Pe?an
 

Re: Exclusive

Příspěvekod Návštěvník » sob 17. čer 2006, 8:25

já píše:Tak já taky přispěju : 1,8 16V rv 2/2000 , ovlad. r. na volantu, tonované okna , de??ový senzor, 4 okna v el., 4 pytle, na elektronech, a ted asi to nej !
,, mám doplňky v imitacio dřeva a to si myslím je to rozhodující .
Zdarec Pe?an

No a je?tě takový ty ostatní ,,mlhovky.....
Návštěvník
 

VTS ?

Příspěvekod » sob 17. čer 2006, 8:31

Lidičky prozradí mi někdo co to znamená VTS ?
Kdosi tady psal ?e je to o výkonu, ale kdy? někdo uvede 66kW jako super tak v tom případě já musím mít VV TT SS kdy? v ní mám 82kW ..
Díky Pe?an
hamplp@atlas.cz
 

Příspěvekod Sbohem vąem » ned 18. čer 2006, 14:02

Co to má? za motor 82 kw???

Já mám 1,8 16V (81 kw)

VTS má vět?í rozvor,pevněj?í podvozek a karoserii a jsou dělány ve třídvéřovém provedení,ale fakt,?e VTS s motorem 1,4i,1,8i vypadá dost podivně.
Sbohem vąem
 

Exclusive

Příspěvekod » stř 21. čer 2006, 21:17

Jo jasan mám 81 kw .
Pe?an
 

Příspěvekod » stř 21. čer 2006, 21:17

Mo?ná i tu 82 kW
 

Příspěvekod CHiP » čtv 22. čer 2006, 9:12

já píše:Mo?ná i tu 82 kW

Koukni se do Technickýho průkazu, tam to bude napsaný :idea: :twisted:
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Další

Zpět na Nápady, vychytávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků