Deflektory

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Deflektory

Příspěvekod Verdom » úte 21. lis 2006, 12:20

Mam takový dotaz. Taky kdy? pr?í (nebo pr?elo) a vy za jízdy otevřete okýnko (stačí pootevřít) jste celý mokrý? U předchozího auta jsem měl takové zástěny (deflektory) které byly zasunuty do okýnka a bránili foukání dovnitř (klukovi sedícímu v autě za mnou se výrazně sní?il výskyt rýmy :lol: ) a dalo se větrat i za de?tě. Máte nekdo ty deflektory ? a spokojenost nebo kprdu? Na www.deflektory.cz by se daly schrastit do 400 kč.
Uživatelský avatar
Verdom
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 9. zář 2005, 10:22
Bydliště: Jablonec n.N
Vůz: Xsara I 1.4 break, Peugeot 308SW Vti

Re: Deflektory

Příspěvekod Mig45 » úte 21. lis 2006, 13:37

Verdom píše:Mam takový dotaz. Taky kdy? pr?í (nebo pr?elo) a vy za jízdy otevřete okýnko (stačí pootevřít) jste celý mokrý? U předchozího auta jsem měl takové zástěny (deflektory) které byly zasunuty do okýnka a bránili foukání dovnitř (klukovi sedícímu v autě za mnou se výrazně sní?il výskyt rýmy :lol: ) a dalo se větrat i za de?tě. Máte nekdo ty deflektory ? a spokojenost nebo kprdu? Na www.deflektory.cz by se daly schrastit do 400 kč.


Pokud je budes montovat dej si pozor na el. okna ,aby to nebranilo dojezdu. Vim,ze u Fabie s tim byl problem a nechteli uznat zaruku.
:twisted:
Mig45
Čestný člen
Čestný člen
 
Příspěvky: 401
Registrován: čtv 14. črc 2005, 20:47
Bydliště: Praha,Beroun

Příspěvekod MP » úte 21. lis 2006, 14:47

Tak já je mám .... koupil jsem je star?í od někoho tady z fóra za myslím 2 kilča , jako star?í . Maximální spokojenost , měl jsem je i na předchozím wagenu , proto jsem je chtěl . Okna mám v elektrice , a problém to ?ádnej nedělá , hezky dojí?děj , i jdou otevírat .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod GVG » stř 22. lis 2006, 14:41

Jak je to tam přidělaný a neupadne to za jízdy? A co kráde?e - berou to ti hajzlíci?
GVG
 

Příspěvekod řepák » stř 22. lis 2006, 19:12

Jo tak to byla 1 věc kterou sem si na X koupil . taky jsme to tady ře?ily . Já je koupil za 590 ,- .Co se pojezdu ele. stahování týká , tak doporučuji osadit ,,ofuky ,, někdy v létě . Samozřejmě mi to nechtělo stahovat , tak jsem je tam nechal ,,namontovaný ,, a X postavil na den na slunce , tady na chalupě parkuju va stodole , a druhej den to u? makalo jako zamlada ..... :D
Tak?e jedině doporučuji . Jsem kuřák a tak při jízdě na dovolenou sem si udělal dírku v okně a zatím co dcera a 1/2 spali já hulil jak vozávod a nic nebylo cejtit ..... :D
Uživatelský avatar
řepák
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2645
Registrován: ned 25. čer 2006, 20:07
Bydliště: Řepákov - Pha 6 pro ty co neví .
Vůz: Š.S nebo-li koncernovej znetek :-)

Příspěvekod Dave » stř 22. lis 2006, 20:48

Já se taky přidám. Máj je u? 4roky a slou?í.Jsou od Heka.Za 500kč. Montá? dala zabrat, Poláci to foukaj trochu vět?í. :lol:
Jedině kdy? jsou veliký mrazy tak to někdy zazlobí
(máme v práci vjezd na závoru na čip a je docela prča kdy? se ti okno při zavíraní zastaví a zase sjede :evil: )
Ale jinak v letě super, při správným pootevření to pěkně odsává vzduch, a v de?ti kdy? někde stojí? (a nemů?e? si pustit ofuk s vypnutým motorem :evil: :!: -to sjem za?il a? u xsary :!: ) mů?e? aspoň trochu větrat.
Xsara II 1.9D r.v. 2002 úúúplně obyč přibližovadlo
Uživatelský avatar
Dave
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 249
Registrován: sob 16. zář 2006, 11:09
Bydliště: Hluboká n.Vlt
Vůz: Grand Scenic II 2.0 dCi r.v.08

Příspěvekod MP » stř 22. lis 2006, 21:45

GVG píše:Jak je to tam přidělaný a neupadne to za jízdy? A co kráde?e - berou to ti hajzlíci?

?ádnej hajzlík se to zatím nepokou?el sundat . A montá? .... tak pět minut . Měl jsem je strčený v kufru a čekal jsem na syna před ?kolou , ne? se vyplazil , tak jsem to měl namontovaný - vlastně zasunutý . Stáhl jsem okýnko a ?oupl jsem to tam , je to jen zasunutý . A ?e by to mělo za jízdy vypadnout , to určitě ne .
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Příspěvekod Verdom » stř 13. pro 2006, 6:16

Tak jsem je koupil. Mam je taky od heka. Co se týče ventilace tak super. Pohodově to větrá i v de?ti. Instalace je tak 5 minut (seděli super hned napoprvé). Trochu to zu?ilo výhled a i kdy? jsou poloprůhledný, vidět zkrz je trochu hor?í. Zaji?tění k nim nebylo ?ádný ale dr?í jak přibitý. A pokud je okýnko zasunutý nejdou u? vyndat (teda pokud je nero?típe? :lol: ) Cena byla 600 Kč.
Uživatelský avatar
Verdom
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 714
Registrován: pát 9. zář 2005, 10:22
Bydliště: Jablonec n.N
Vůz: Xsara I 1.4 break, Peugeot 308SW Vti

Re: Deflektory

Příspěvekod Rici.Kopis » pon 2. úno 2009, 20:36

Já je mám na Picassu taky a stály mě necelých 600.Montáž mě zabrala tak 5 minut,jen par dovření oken bylo s menšíni problémy,ale jak si to pořádně sedlo,tak dovírání funguje bez problému.Mám je asi rok a spokojenost je maximální.Dá se větrat i za deště a hlavně nefouká vítr na naše prcky.
Xsara Picasso r.v.2000 1,8 16v modrá metalíza
Uživatelský avatar
Rici.Kopis
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 580
Registrován: ned 28. pro 2008, 13:07
Bydliště: Dolní Bojanovice(ale pocházím z Rajnochovic okr.Kroměříž)
Vůz: Xsara Picasso 1.8 16v benzin r.v.2000 7,5l

Re: Deflektory

Příspěvekod davados » úte 3. úno 2009, 9:31

Taky mam,je to uzasna vec,akorat mam origo citroen,jsou sirsi nez od Heka a omezujou vyhled vic,ale to mi neva :D
Uživatelský avatar
davados
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1661
Registrován: ned 10. úno 2008, 10:17
Bydliště: Kousek za Prahou 4
Vůz: Renault Vel Satis

Re: Deflektory

Příspěvekod Bronnsky » úte 3. úno 2009, 9:51

Když už se to tady znovu nakouslo...tak mám taky Heko a musím říct, že okno (mám el.) otevřu jenom když je nad nulou. V mrazu se to ani nehne, ale zase to nijak neznásilňuju, protože si nepotřebuju domrvit stahování. Kuřák už jakousi chvilku (zaplaťpánbůh) nejsu, tak v zimě velice větrat nepotřebuju. Ideální ty ofuky jsou ale na odvětrání v dešti, kdy se okna hodně rády mlží, i když klima je na odmlžení účinější.
Peugeot Traveller 2.0HDi, r.v.2018
ex-X1 1,9TD Break r.v.99 stříbrná s podložkama
Harley-Davidson FLHTCU Ultra Classic Electra Glide
Uživatelský avatar
Bronnsky
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 291
Registrován: čtv 28. čer 2007, 19:29
Bydliště: kousek od Rožnova p.R.
Vůz: Xsara I Break, 1.9TD, r.v.99

Re: Deflektory

Příspěvekod riggo » stř 4. úno 2009, 15:54

MPkovi jsem je nechal ja za ty dve kila, musim se priznat, ze to bylo to prvni, co jsem z auta sundal, prestoze mam standard vysku (186cm), taxem pres ne ani trochu nevidel ven. No a kdyz jsem pak prehlidnul bábu pres ten roh, sundal jsem je a nabidnul je tady. Jsem nekurak, takze vetrat nutne nemusim, a kdyz uz, tak u spolujezdce, at si uzije jizdy se mnou :-)))
"....a takhle my tady žijem!" :-)
Uživatelský avatar
riggo
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 309
Registrován: úte 27. bře 2007, 10:37
Bydliště: Liberec
Vůz: Xsara I 1,9D 50kW, r.v.98,po 300tis.km se mnou minulost, ted Seat Toledo III, r.v.2006,1,9TDi 77kW

Re: Deflektory

Příspěvekod MP » stř 4. úno 2009, 16:30

... a já je tam od té doby mám ... měřím o kousíííček míň ( 185 cm ) , a nějak mě nepřijde že by mě vadili ve výhledu . Už jsem si zvykl ..
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Re: Deflektory

Příspěvekod jarin » stř 4. úno 2009, 19:29

Taky jsem si je pořídil, stály mě asi 500,.
ex X1 1.9 TD silver break 99 s klubovýma podložkama :-)
Fofo II kombi 07
X1 1.8 99 exklusive
Uživatelský avatar
jarin
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 195
Registrován: stř 23. kvě 2007, 21:38
Bydliště: Dobřany
Vůz: Vw Touran ,Fofo II kombi 07,ex X1 99 silver break 1.9td, X1 99 sedan 1.8 exklusive

Re: Deflektory

Příspěvekod creative » stř 4. úno 2009, 22:12

Já se na ně ptal v C a chtěly za ně něco kolem 1500,- :shock:
Pani mi v C povídala, že si je nějakej chlapík koupil a měl problém s tim stahováním a to byly ORIGOŠE !!!
Chtěl bych je, ale nevim nevim.
A daj se sehnat i na zadní okna :?:
Obrázek
Uživatelský avatar
creative
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 118
Registrován: stř 24. říj 2007, 18:27
Bydliště: Praha
Vůz: bývávalo Xsara Break 2.0 HDi, nyní Toyota Avensis Combi 2.2 D-CAT

Další

Zpět na Nápady, vychytávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků