Venovo osmsetsedmá

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: Venovo osmsetsedmá

Příspěvekod vena garážmistr » ned 2. lis 2014, 8:11

Obrázek
zrcátko polepené karbonovou folií
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Venovo osmsetsedmá

Příspěvekod vlasta0303 » čtv 1. led 2015, 16:37

Pěkný dárek k Ježíšku,já tak hodný asi nebyl. :chrum:
Obrázek
Uživatelský avatar
vlasta0303
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 417
Registrován: sob 13. úno 2010, 20:41
Bydliště: Plzeň-Locháč
Vůz: xsara-picasso 1.8i16v r.v.03 85kw B/LPG

Re: Venovo osmsetsedmá

Příspěvekod vena garážmistr » sob 3. led 2015, 18:33

Obrázek
Tak už jsme se spolu s 807 dopracovali k takovému velkému číslu na tachometru. K 26.12. 2014 jsme spolu urazily 11511Km. Za tu dobu mě řádně potrápila někdy v září s únikem chladicí kapaliny z trubky topení pod palubkou. Jinak (ťukyťuk) nic co by stálo za řeč v nejbližší době mě čeká výměna motorového oleje a filtrů taktéž budu muset vyměnit přední kotouče a destičky. Troufám si říct že už jsme se spolu natolik skamarádily že už si s ní troufám na stejný věci jako s předchůdcem. Auto jsem si dovybavil pro mě důležitými doplňky (HF Parrot, hasicí přístroj a nějaké drobnosti svítilna , kladívko s řezačem pásů atd. ) a ještě mám v plánu někdy na jaře namontovat CB radio a adaptér k radiu na přehrávání USB a SD medií. Do exteriéru se snad konečně dokopu k instalaci LED denního svícení.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: Venovo osmsetsedmá

Příspěvekod vena garážmistr » stř 16. srp 2017, 6:59

Tak na tachometru svítí 160XXX km. Na jaře jsem nechal vyměnit komplet spojku i se setrvačníkem, horní uložení tlumičů , simering na klikovce pod setrvákem a ještě nějaké drobnosti. V pondělí jsem vyměnil olej všechny filtry a brzdové desky na PN. Zadní boční okna v kufru jsem zatmavil neprůhlednou folií a okno v pátých dveřích jsem zatmavil folií s propustností 25% světla tím že okna jsou z továrny přitmavená je tam propustnost cca 15% ještě chci zatmavit boční okna v šoupačkách tam dám asi 50% propustnost a pak bude interiér od Béčka dozadu chráněný nejen před nechtěnými pohledy ale hlavně před teplem a těma různejma UV srágorama. Po trpké zkušenosti z minulého týdne kdy jsem si při odchodu od auta omylem zapnul obrysovky a svítili od cca 12,30 do 0,30 a pak jsem auto nenastartoval ani pomocí startovacích kabelů a musel jsem si půjčit startbox z dílny (naštěstí se mi to stalo v práci) jsem vyhodil ty co jsem měl a pořídil jsem nové pořádné 4 metry dlouhé 100% měděné a na 600W tak doufám že tím že sebou tahám takový hovádka tak jsem si svoji smůlu vybral. Nastal trochu problém s uložením tak jsem je smotal na menší a uložil je pod jednu ze zadních sedaček.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Předchozí

Zpět na Xsara revival

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků