radary v passatech

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: radary v passatech

Příspěvekod Tonicek » stř 22. čer 2011, 20:45

Heh, jednou mě ten passat čapnul směr z poruby do bohumína, (bralo mě smolení) a upřímně, mít silnejší motor, tak těm páprdům volně ujedu, takový shaggy s jeho drag carem by jim nathr zadek, přijde mi to takové líné auto, jsou lepší varianty za ty prachy si myslím (třeba WRX STI 2004 že Sleemi?) :klik: by čumeli jak puci.
Co jsem si začal užívat jízdy a čumím všudě možně kolem, tak zjišťuju že měřicích bodů je tolik a bez označení, že se až bojím sednout za volant :driv:
    Řiď, ať jedeš líp. Myslel jsem řiď jako řiď, ne řiť jako řiť.
    Projekt J.A.R.V.I.S započal ...
    Obrázek
Tonicek
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 651
Registrován: pát 20. srp 2010, 8:56
Bydliště: Kousíček od Ostravy
Vůz: Peugeot 307 1.6 16V 80kW 2001 - J.A.R.V.I.S

Re: radary v passatech

Příspěvekod Sleemak » stř 22. čer 2011, 21:06

Ty ono to možná není o tom aut,ě ale kdo to řídí a jak moc tomu chce dát pokud viděl seriovou Xsaru tak to asi nehnal...taková 1.8 T Octavia taky dokáže pěkně prohnat faldy a co mi kluci říkali na naší rychlostní silnici nemají problém s dojížděním jiných aut..Ale samozřejmě, že STI to by bylo žrádlo to bych za to převelení na dopravku i zaplatil :mrgreen: To pane ty naše stříbrné zdechliny líné nemají tah, ale i tak je ta jíza někdy hrana :mrgreen: neštěstí je, že se o ty auta nikdo pořádně nestará...šichtu co šichtu říkám, že tomu autu něco chybí nebo co je špatně a jediné co slyším je, jo my víme...a dovezeš to do garáže a tam ti borec řekne no už je půl 3 přijeď v pondělí a má to v paži...Šak on s tím nebude honit nějaké poblblé hovado..a pak jedeš 120 brzdíš do zatáčky a řízení se tak třese, že se divíš, že ti volant nezůstane v ruce a to máš pak jet kudlu? Ne na to se mám moc rád...Rád bych se o ty auta staral ale to by muselo být jiné materiální zabezpečení a ostatní kolegové by nesměli být blbci a chovat se k tomu jako ke služebnímu vozidlu a dělat v něm hnůj..Odbočil jsem od tematu radarů sorry..
1.8i 66kW Break rv.98 červená s bílou nálepkou "FR" (freeride.cz) na zadku a bílýma zástěrkama

Obrázek
vysněný stroj Specialized SX Trail II
Uživatelský avatar
Sleemak
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 816
Registrován: úte 25. srp 2009, 20:28
Bydliště: Kopřivnice
Vůz: Xsara 1.8i 66kW Break 98

Re: radary v passatech

Příspěvekod MP » stř 22. čer 2011, 21:07

Když už jsme u těch POLISPASSATů .... zasahujou i v protisměru přes svodidla :lol:
http://www.novinky.cz/krimi/237056-policejni-passat-dostal-na-d8-smyk-a-projel-svodidly-do-protismeru.html
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Dobrodružství, který není nebezpečný, není dobrodružství.
Život je jedna dlouhá posloupnost více či méně rizikovejch momentů.
Uživatelský avatar
MP
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4374
Registrován: pon 16. led 2006, 14:45
Bydliště: TŘEBÍČ -> Vysočina - drsnej kraj , tak to jsme my.
Vůz: Peugeot 807 2.0 HDi - 2011+ Peugeot 807 2.0 HDi - 2012

Re: radary v passatech

Příspěvekod Tonicek » stř 22. čer 2011, 21:14

To jsem četl, no já jsem nejel v Xsaře ale transporteru 4x4 2.5 TDI a řídili to takoví páprdové ale kdybych na to šlápnul, tak jsou namydlení.
Někteří hold mají v krvi magnet na bouračky, ještě že mezi xsamarády patří jeden z normálních, driverů :driv: Sleemak :ooo:
    Řiď, ať jedeš líp. Myslel jsem řiď jako řiď, ne řiť jako řiť.
    Projekt J.A.R.V.I.S započal ...
    Obrázek
Tonicek
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 651
Registrován: pát 20. srp 2010, 8:56
Bydliště: Kousíček od Ostravy
Vůz: Peugeot 307 1.6 16V 80kW 2001 - J.A.R.V.I.S

Re: radary v passatech

Příspěvekod Pojtas » sob 4. úno 2012, 14:31

no co tak jsme rozbili passatka no:-/ At je mu země na vrakáči lehká, ale už jsme byli na školení na nový pašíky a to teprv bude cajmrsk;-) Naprosto civilní verze, žádný chromy, žádný erka, půlka bude kombiků půlka sedanů, žádný křiklavý barvy ... ale hlavně! Rammer 10!!! Už žádnej polcam jako ve starej R36. Na jaře ten cajmrsk začne;-)
Uživatelský avatar
Pojtas
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 40
Registrován: stř 26. zář 2007, 12:51
Bydliště: Děčín
Vůz: Citroen Xsara 2.0 hDi, 66kW, r.v. 2OOO (mezimodel)

Re: radary v passatech

Příspěvekod vlasta0303 » stř 28. bře 2012, 17:48

"Hoďte na něj síť,dyť je to blázen!" Ještě že nejezdím po dálnici a s pěti pivama po městě víc jak 60kou nejedu. :chrum: :driv:
Obrázek
Uživatelský avatar
vlasta0303
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 417
Registrován: sob 13. úno 2010, 20:41
Bydliště: Plzeň-Locháč
Vůz: xsara-picasso 1.8i16v r.v.03 85kw B/LPG

Re: radary v passatech

Příspěvekod vena garážmistr » stř 25. dub 2012, 19:14

jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Re: radary v passatech

Příspěvekod loupacek » stř 24. dub 2013, 12:12

asi před půl rokem jsem je viděl u brněnského Globusu a to jsem si myslel, že je používají jen na dálnicích...
loupacek
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 23. srp 2012, 11:48
Bydliště: Brno
Vůz: C3

Re: radary v passatech

Příspěvekod vena garážmistr » ned 28. dub 2013, 20:24

Kdepak jen na dálnici. Pašíci stáli těžkej peníz a jejich provoz je taky hóóóódně drahej však papají jen N98. A pokud je v akci tak se musí vrčet pořád jinak by totiž byl za chvilku bez štávy(elektrické). Takže je honí všude možně. Od známího mám že by ty auta měli bejt zhruba 20 hodin denně na silnicích. Převaha nasazení je na silnicích dálničního a rychlostního charakteru,ale při najíždění do rajonu nebo při zatažení na základnu operují všude.
jezdím : Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw šestifofr, FAP OFF , automatický bufík, xenonové světlomety, denní LED, oranžové LED strobo ,grafický couvací asistent, HF Parrot, DVD přehrávač, sedmi sedačka

Obrázek
jezdil jsem :Berlingo 2.0 Hdi (Sir Tá-Burák)
Uživatelský avatar
vena garážmistr
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 2232
Registrován: ned 17. led 2010, 13:57
Bydliště: okr.praha-východ
Vůz: Peugeot 807 2.0 Hdi 100 kw.

Předchozí

Zpět na Radary

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník