Bezpečnostní kamerka

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki

Re: Bezpečnostní kamerka

Příspěvekod Cvrček » sob 21. bře 2015, 21:39

Co jsem měl možnost vidět jiné video,které natočila teta Lída,tak ta kvalita snímků je lepší. Ale tohle bych viděl na tom,jak se toto video ukládá na Youtube. :wink:
Nyní: Xsara Picasso 2,0 HDi r.v.2001 stříbrný tahoun. A bohužel věčná špindíra na podložkách s polepenou prdelkou. Těžko nás přehlídnete ;)
Dříve: Xsara Break 1,9TD r.v.1998
Uživatelský avatar
Cvrček
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 4553
Registrován: čtv 7. čer 2007, 10:33
Bydliště: Frýdlant v Čechách
Vůz: Xsara Picasso 2.0 HDi , r.v.2001

Vyplatí se pořídit kamera do auta?

Příspěvekod asel » čtv 26. črc 2018, 14:05

Dobrý den, už se vám nějak vyplatila kamera do auta? Má vůbec cenu jí z bezpečnostního důvodu pořizovat?
asel
Návštěvník
Návštěvník
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 26. črc 2018, 13:43
Bydliště: Praha
Vůz: Picasso

Re: Vyplatí se pořídit kamera do auta?

Příspěvekod betom » čtv 26. črc 2018, 17:16

Kameru mám v autě už asi dva roky a za tu dobu mám pár "úlovků"; když jsem byl předjížděn na plné čáře nebo dokonce zprava, když jsem zastavil před přechodem pro chodce. Zatím jsem záznam nepotřeboval, ale kdyby bylo zapotřebí bude k dispozici. Kameru mám umístěnou před zpětným zrcátkem v kabině, takže nepřekáží ve výhledu a v noci displej neoslňuje.
Uživatelský avatar
betom
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1140
Registrován: sob 3. pro 2011, 10:42
Bydliště: Opava - Kateřinky
Vůz: Citroën Xsara Picasso, 1,6HDi s FAP, 80kW, r.v.2005

Umístění bezpeč.kamery.

Příspěvekod Petula00 » úte 2. dub 2019, 16:25

Zdravím.Koupil jsem bezp.kameru do auta MiVue C330,ale mám problém kam jí umístit.Ideal by byl za zpět.zrcátko,a aj by tam šla,ale problém je s děšťovým senzorem který není ideálně hladký.Přísavka držáku kamery na něm špatně drží.A umístění v blízkosti zrcátka na sklo zase nevyhovuje,neb kamera docela zasahuje do zorného pole řidiče.Jako nejlepší se mi jeví umístění do pravého hoprního rohu před.skla.Jak tento problém řešíte vy,když si chcete namontovat kameru?
Petula00
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 21
Registrován: čtv 10. bře 2011, 22:09
Bydliště: České Budějovice
Vůz: Citroen Xsara II 1.6 16V(2003)

Re: Bezpečnostní kamerka

Příspěvekod jmlcoch » úte 9. dub 2019, 17:10

já mám danou kameru do pravého horního rohu - aby se sluneční clona mohla pohybovat..... - kabel vedu v gumové liště rámu dveří pod nohy spolujezdce a tudy zase zpět k zapalovači.
jmlcoch
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 1029
Registrován: pát 16. zář 2011, 12:02
Bydliště: Žarošicko
Vůz: xsara picasso 1,6 80kW 2010 a C4 1,4i 16V 65kW 2008

Re: Bezpečnostní kamerka

Příspěvekod Rope » úte 30. dub 2019, 12:51

Vpravo hned vedle zrcátka, tak aby byla schovaná za zrcátkem a nepřekážela ve výhledu. U picassa byla víc nenápadná než teď na Toyce
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Re: Bezpečnostní kamerka

Příspěvekod Mony » pát 3. kvě 2019, 22:32

Od minulých vánoc Viofo A119s ("s" jelikož jezdí hlavně v noci a videa jsou koukatelný) u Davida v taxíku , pár úlovků přestupků má, ale když mu bába otevřela dveře do dveří a chtěla odjet, řekl že má tu ránu nahranou na kameře a že volá policii tak to pomohlo, přijela policie a záznam přes repro pustil a bylo zřetelně slyšet jak otevírá dveře a rána a lak na jelich hraně. Policie to uznala to jako důkaz a pojišťovna plnila. V xsarce žádnou nemám,jelikož toho moc nenajezdim. Jestli se vyplatí... Každopádně v Praze ji musí David radši sundávat i když díky fialovýmu sklu neni moc vidět (zloději) , chtěl to Viofo, jelikož se jen nasune a aktivní modul s gps zůstane na okně, každopádně stojí dost cca 2800.Ale denně v provozu a žâdná stížnost. Na YT je hodně videí kde kamera pomůže i jako důkaz nekorektního jednání MP a PČR
Kdo chce PSA bít,hůl si vždycky najde
Mony
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 28
Registrován: sob 29. dub 2017, 14:48
Bydliště: Praha
Vůz: Citroën Xsara II 1.6 16V jedničková dvojka exclusiv

Předchozí

Zpět na Nápady, vychytávky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník