Volnoběh

Moderátoři: Rope, baffy, viteon, Kleki, Cvrček

Příspěvekod Jozef2413 » úte 20. úno 2007, 14:43

Čarky bodky pomlčky to som z pravoisu nemal rad preto som moc algycky na pravopis nie že by to nebolo dôležite ale skratka kdo chce prečitat tak si ho prečita a všetkym sa vopred ospravedlnujem za pravopis ako stareho kona nenaučiš tak ja sa nenaučim ten pravopis čauky všetkym a moc sa ospradlnujemjavascript:emoticon(':chrum:')javascript:emoticon(':oops:')
Embarassedjavascript:emoticon(':klik:')
Sorry
Smile
Uživatelský avatar
Jozef2413
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 67
Registrován: stř 3. led 2007, 21:50

Příspěvekod lobello » úte 20. úno 2007, 16:00

mne je to jedno ako kto pise :D
Uživatelský avatar
lobello
Profesionál
Profesionál
 
Příspěvky: 441
Registrován: pát 5. led 2007, 16:27
Bydliště: Košice
Vůz: Xsara 1.4 SX

Příspěvekod miskod » úte 20. úno 2007, 17:11

Jozef, len sa prosim ta neospravedlnuj. Nemas za co. Pisal som to len preto, ze som sa pri tvojich prispevkoch vzdy trochu pousmial...nic viac. Mozno to len zle vyznelo. :oops:

Chip: prosim ta o to aby si sa prestal do mna navazat. Spocitaj si kolky ludia tu diakritiku pouzivaju a kolky nie. Ak mas problemy s mojimy prispevkami bez diakritiky, tak mas asi vazny problem aj s ostatnymi. Ako som pisal vyssie, nad jozefomvym prispevkom som sa len trochu pousmial a precital znova. Nic ine...
miskod
 

Příspěvekod CHiP » úte 20. úno 2007, 17:29

lobello píše:mne je to jedno ako kto pise :D

Mě taky :)

Mě se jen nelíbylo, jak se miskod pustil do Jozef2413, tak jsem si na oplátku rýpnul já do něho a očividně se mu to nelíbilo. Asi mu přísloví co se nelíbí Tobě nečiň ostatním moc neříká :D

miskod: Nemám problém příspěvky bez diakritiky číst, ale jak jsem psal, s diakritikou se lépe čtou a za tím si stojím :wink:
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod miskod » úte 20. úno 2007, 18:03

CHiP píše:
lobello píše:mne je to jedno ako kto pise :D

Mě taky :)

Mě se jen nelíbylo, jak se miskod pustil do Jozef2413, tak jsem si na oplátku rýpnul já do něho a očividně se mu to nelíbilo. Asi mu přísloví co se nelíbí Tobě nečiň ostatním moc neříká :D

miskod: Nemám problém příspěvky bez diakritiky číst, ale jak jsem psal, s diakritikou se lépe čtou a za tím si stojím :wink:


Dobre, no...Nechajme to tak... :wink:
miskod
 

Příspěvekod Rope » úte 20. úno 2007, 20:33

CHiP píše:
lobello píše:mne je to jedno ako kto pise :D

Mě taky :)

Mě se jen nelíbylo, jak se miskod pustil do Jozef2413, tak jsem si na oplátku rýpnul já do něho a očividně se mu to nelíbilo. Asi mu přísloví co se nelíbí Tobě nečiň ostatním moc neříká :D

miskod: Nemám problém příspěvky bez diakritiky číst, ale jak jsem psal, s diakritikou se lépe čtou a za tím si stojím :wink:

O jaký šlechetný ochránce slabších a utlačovaných. :ooo: Ať žije CHIP. Nemyslím to ve zlém ani ironicky. :wink:
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Příspěvekod Sbohem vąem » úte 20. úno 2007, 20:58

CHiP píše:Mě se jen nelíbylo




Tož kua Chipe to neřeš,moc něprovokuj bo od některých dostaněš na scuku Xsaráku do budki.Tož čus ogare jak cip.

A co se ti nelíb y lo
Sbohem vąem
 

Příspěvekod Rope » čtv 22. úno 2007, 20:39

Nejde o puntíky, ale někdy to rve oči ty hrozné chyby. To je ale probíráno na mnoha místech na netu, většinou se píše o množení dizlektiků na českých webech. Mně osobně nejvíce ser.... BYL-BIL
Xsara picasso 1,6/80Kw, 3/2007, exclusive, panoramatická střecha, couvací senzory, barva červená lucifer, ledková denní světla a více info TU už bohužel Ex
XSARA II
Baffy 0
Viteon 0
Kleki 0
Uživatelský avatar
Rope
V.I.P. & Xsamarád
V.I.P. & Xsamarád
 
Příspěvky: 5638
Registrován: pon 1. kvě 2006, 17:58
Bydliště: OSTRAVA !!!
Vůz: X picasso, 1,6 benzín

Příspěvekod CHiP » ned 25. úno 2007, 9:35

Rope: To mě ještě ani tak nevadí, nejvíc mi rve oči vYděl, vÝkend, vYset :shock: :D
Uživatelský avatar
CHiP
V.I.P.
V.I.P.
 
Příspěvky: 1119
Registrován: čtv 9. bře 2006, 17:48

Příspěvekod bystr1 » stř 17. říj 2007, 17:56

Zkusil bych promazat lanko plynu, je to sice prkotina ale mně se to stalo a taky to vypadalo ľe je pryč nějaký čidlo.
1.8 i (1761ccm/66kW/90HP)
bystr1
Přispěvatel
Přispěvatel
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte 31. črc 2007, 18:16
Bydliště: Vroutek
Vůz: Xsara 1,8i cupe

Re: Volnoběh

Příspěvekod mischo1990 » pon 23. bře 2020, 15:56

Caute. Tak na mojej Xsare zacali za studena kolisat otacky. Ked nastartujem studeny motor tak otacky maju taky sinusovy pravidelny cyklus. hore dole hore dole. ako keby clovek trosicku pridal a ubral a dookola az kym sa nezohraje. Potom uz ide normalne. Tipujem to na vadny snimac teploty nasavaneho vzduchu alebo regulator volnobehu. A nieco duvne vrzga pri volnobehu niekde na vrchnej strane motora ako je sanie :evil:
mischo1990
Zasloužilý přispěvatel
Zasloužilý přispěvatel
 
Příspěvky: 83
Registrován: sob 24. bře 2012, 18:22
Bydliště: HV
Vůz: Citroen Xsara Break 1.6i 99' + LPG 330 000km

Předchozí

Zpět na Motor - benzín

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků