Stránka 1 z 2
Repro

Napsal:
sob 4. čer 2011, 18:47
od Aleš
Ahoj chtěl bych si koupit reproduktory do auta. Mohl by mi prosím někdo vysvětlit jaký je rozdíl mezi: koaxiální, středové, komponentí, středobasové? Chtěl bych je do předních dveří, ale nevím jak se v tom vyznat. Chtěl bych tyto,
http://www.ahifi.cz/reproduktory-boschm ... 6638e.html ale nevím jestli jsou vhodné a půjdou hloubkou do dveří. Co si o nich myslíte? Předem díky za odpověď.
Re: Repro

Napsal:
sob 4. čer 2011, 20:43
od Rope
Hele než toto tak raději tam nech ty staré, komponentní znamená že je středobas a výšky zvlášť tedy dva repráky a většinou vyhybka a koaxiální jsou ty co jsi dal do odkazu tedy středobas a výška v jednom.
Re: Repro

Napsal:
sob 4. čer 2011, 20:45
od Aleš
Jaké by si mi prosím doporučil do těch předních dveří?
Re: Repro

Napsal:
sob 4. čer 2011, 21:15
od Rope
Re: Repro

Napsal:
sob 4. čer 2011, 23:16
od davados
a taky podle toho jestli v budoucnu plánuješ zesilovač na přední repro
Re: Repro

Napsal:
ned 5. čer 2011, 12:54
od Aleš
Zesilovač neplánuji. Proto sem chtěl za dosluhující repro jiné. Né moc drahé. Rope díky za ochotu. Myslíš, že by šlo vybrat něco z těch Boschman? Nejsou drahé a mě by úplně stačily. Předem díky.
Re: Repro

Napsal:
ned 5. čer 2011, 17:32
od Rope
pokud ti stačí, tak do toho jdi, jen nečekej nějaké slyšitelné zlepšení, je spoustu jiných koaxiálu co jsou stejné jen levnější, ja osobně bych nechal ty staré dokud hrajou
Re: Repro

Napsal:
čtv 9. čer 2011, 9:01
od Aleš
Rope mohl by si mi poradit ty co hrajou stejně a jsou levnější? Předem díky za odpověď.
Re: Repro

Napsal:
čtv 9. čer 2011, 10:14
od Rope
http://www.aunika.com/Autohifi-1/Koaxia ... ARO-EL-165je jeich spoustu, hlavně neporovnávej provedení, chromování a podobné blbosti
Re: Repro

Napsal:
čtv 9. čer 2011, 11:03
od jozom
Ahojte, a čo si myslíte o repro značky Sencor ? rozmýšlam aj nad rádiom s výsuvným displayom tejto značky.Mám Xsaru Picasso 1.6 HDi.
Ďakujem za radu
Re: Repro

Napsal:
čtv 9. čer 2011, 14:40
od Surmi
od značky Sencor ti nedoporučuji kupovat . Radio si kup nějakého pionera

Re: Repro

Napsal:
čtv 9. čer 2011, 17:19
od SilverGhost
Na rádiu Sencor využiješ jen jednu záležitost a tou je dvouletá záruka. Taky bych se raději podíval někde jinde.
Re: Repro

Napsal:
pát 10. čer 2011, 9:10
od jozom
Díky za rady.

Re: Repro

Napsal:
sob 9. črc 2011, 20:38
od Aleš
Věděl by prosím někdo maximální montážní hloubku reproduktoru? Jde mi o to abych dokázal stáhnout okno až dolu. Předem díky za rady.
Re: Repro

Napsal:
sob 9. črc 2011, 23:24
od davados
Mám montážní hloubku repro 69mm a bez problémů