Re: imobilizér
Ahoj!
Mám podobný problém, po výměně čerpadla vysokého tlaku paliva auto nenastartuje.
Koupil jsem to online s logistikou
Jak správně naprogramovat/přepsat klíč znovu, aby imobilizér povolil start motoru?
Citroen Xsara Picasso 1,6 HDI, 80kw, diesel, 2005
Mám podobný problém, po výměně čerpadla vysokého tlaku paliva auto nenastartuje.
Koupil jsem to online s logistikou
Jak správně naprogramovat/přepsat klíč znovu, aby imobilizér povolil start motoru?
Citroen Xsara Picasso 1,6 HDI, 80kw, diesel, 2005