Zdravím všechny,
už si opravdu nevíme rady. Vlastníme Xsaru 1.4 r.v.2004...
Problém se začal projevovat, když venku začla zima. Motor začal chcípat... respektive, chytnul, chcípnul, chytnul, chcípnul.
Asi po 5-10 (jak kdy) nastartování si motor drží volnoběh. Po přídání plynu otáčky začnou houpat nahoru, dolu... když se zahřeje, jede bez problémů.
Na autě už je vyměněno snad vše, co se dá... od čerpadla, palivový filtr, krokový motorek, svíčky, map senzor, čidla teploty... beze změn.
Tak jsme si mysleli, že bude problém v LPG, nebyl. LPG se celé vyhodilo ven a také beze změn.
Tak, a teď babo raď. Napadá něco něco někoho? Myslíte si, že by pomohla instalace nového softwaru do ŘJ?



.Neviem či ste menili aj snímač tlaku paliva ,možno by to stálo za pokus ,ale najlepšie by bolo auto napichnúť na diagnostiku a pokúsiť sa vyčítaž nejaké live data. Ja som napríklad na problém padania auta do núdzaku prišiel iba za pomoci grafického znázornenia toho snímaču,skrátka fungoval iba v niektorom režime a nesprával sa tak ako mal.

