levis501 píše:Uvaľuju o havarijním pojiątění a rád bych věděl, u jaké pojią»ovny vybrat a kolik tak budu platit s přihlédnutím k věku auta, výbavě a daląím věcem. Jaké máte zkuąenosti?
Nejak mi unikly castky, ktere se plati za pojisteni jak se puvodne ptal Levis a vzhledem k tomu ze jsme na netu nenasel zadny kalkulator tak sem jsem pozadl Wustenrot o vypocet - jde o "havarijni+kradez":
X1 r.v.1999, bez bonusu, 5% spoluucast min 5tis., rocni platba, vek od 30 let, celk. pojistna castka 130000 (vzal jsme podle tipcars.cz), bez urazoveho, bez pripojisteni skla/zavazadel/nahradni vozidlo.
rocni pojistene 10790,-
Pri spoluucasti 10% min 10 tis. rocni pojistne 9230,-
Mozna namitnete, ze je to tak vysoke kvuli udane cene vozu. Ano mate pravdu.
Pri soucasnem pojisteni s pov. rucenim davaji urazove pojisteni zdarma.
Mate nejake tipy jak a kde lepe pojistit?